South Australia

2018 South Australian Sprint Championships

Date: Sun 14th January, 2018
Venue: West Lakes
Lane Draw
Options:    Show
Sunday 14th January, 2018

Race 14. MK1 1000 : Mens Open K1 1000Direct Final
Start Time: 9:00 AM1000M
L1 Forest, CooperWest LakesSA
L2 Frank, FelixReihnbruder KarlsruheGER
L3 May, TomHoldfast BaySA
L4 Bacchus, ReeceWest LakesSA
L5 McLeod, OwenHoldfast BaySA
L6 Kither, ChrisHoldfast BaySA
L7 Thomson, DaleOnkaparingaSA
L8 Niioka, KoyoHoldfast BaySA
Race 213. WK1 1000 : Womens Open K1 1000Direct Final
Start Time: 9:07 AM1000M
L1 Kidd, FrancescaOnkaparingaSA
Race 33. MK1 1000 18 : Mens Under 18 K1 1000Direct Final
Start Time: 9:07 AM1000M
L2 Welch, TomWest LakesSA
L3 Greaves, AlexanderOnkaparingaSA
L4 Kucharski, SebastianWest LakesSA
L5 Rugless, HarryWest LakesSA
L6 Dohnt, LiamWest LakesSA
L7 Vogt, DanielOnkaparingaSA
Race 42. MK1 1000 16 : Mens Under 16 K1 1000Direct Final
Start Time: 9:14 AM1000M
L3 Forest, OscarWest LakesSA
L4 Steel, AndrewHoldfast BaySA
L5 Loughry, LincolnWest LakesSA
L6 Ralph, SamuelWest LakesSA
L7 Mackenzie, ElliotHoldfast BaySA
L8 Tucker, OliverHoldfast BaySA
L9 Halton, MaxHoldfast BaySA
Race 51. MK1 1000 14 : Mens Under 14 K1 1000Direct Final
Start Time: 9:14 AM1000M
L1 O'Connor, EthanOnkaparingaSA
L2 Willsmore, BrysonWest LakesSA
Race 675. MK1 1000 U45 : Mens Under 45 K1 1000Direct Final
Start Time: 9:21 AM1000M
L5 Fowler, CraigOnkaparingaSA
Race 75. MK1 1000 U50 : Mens Under 50 K1 1000Direct Final
Start Time: 9:21 AM1000M
L4 Maxwell, BennettHoldfast BaySA
Race 86. MK1 1000 U55 : Mens Under 55 K1 1000Direct Final
Start Time: 9:21 AM1000M
L6 Miklusica, DusanWest LakesSA
L7 Hayden, BarryHoldfast BaySA
Race 97. MK1 1000 U65 : Mens Under 65 K1 1000Direct Final
Start Time: 9:21 AM1000M
L1 Moriarty, PeterHoldfast BaySA
L2 Rypp, GeorgeHoldfast BaySA
L3 Lee, RobertHoldfast BaySA
Race 1012. WK1 1000 18 : Womens Under 18 K1 1000Direct Final
Start Time: 9:28 AM1000M
L5 Webber, CaitlinWest LakesSA
Race 1111. WK1 1000 16 : Womens Under 16 K1 1000Direct Final
Start Time: 9:28 AM1000M
L1 Adams, HollyHoldfast BaySA
L2 Lockhart, StellaHoldfast BaySA
L3 Nixon Obrien, TaylorHoldfast BaySA
L4 Smyth, CharliWest LakesSA
L6 Griffiths, CloeOnkaparingaSA
L7 Davey, GraceHoldfast BaySA
L8 Killin, CaraOnkaparingaSA
Race 1214. WK1 1000 U40 : Womens Under 40 K1 1000Direct Final
Start Time: 9:35 AM1000M
L3 Hammond, NicoleHoldfast BaySA
Race 1372. PC MK1 1000 MC : Para Canoe Mens K1 1000m Open Multi-ClassDirect Final
Start Time: 9:35 AM1000M
L1 Hucks, GeorgeWest LakesSA
Race 1415. WK1 1000 U60 : Womens Under 60 K1 1000Direct Final
Start Time: 9:35 AM1000M
L2 Sax, KerryWest LakesSA
Race 1519. C1 1000 16 : Under 16 C1 1000Direct Final
Start Time: 9:35 AM1000M
L7 Jenkin, ChloeWest LakesSA
Race 1620. C1 1000 18 : Under 18 C1 1000Direct Final
Start Time: 9:35 AM1000M
L8 Shiers, KailynWest LakesSA
Race 1721. C1 1000 : Open C1 1000Direct Final
Start Time: 9:35 AM1000M
L4 Kneebone-Ellis, CharlieWest LakesSA
L6 Woodcock, KristenWest LakesSA
L9 Rositano, IsabellaWest LakesSA
Race 1810. MK2 1000 : Mens Open K2 1000Direct Final
Start Time: 10:00 AM1000M
L3 Thomson, Dale
May, Tom
Onkaparinga
Holdfast Bay
SA
SA
L4 McLeod, Owen
Kither, Chris
Holdfast Bay
Holdfast Bay
SA
SA
L5 Bacchus, Reece
Forest, Cooper
West Lakes
West Lakes
SA
SA
L6 Rypp, Glenn
Niioka, Koyo
Holdfast Bay
Holdfast Bay
SA
SA
L7 Thomson, Dale
Fowler, Craig
Onkaparinga
Onkaparinga
SA
SA
Race 199. MK2 1000 18 : Mens Under 18 K2 1000Direct Final
Start Time: 10:07 AM1000M
L4 Dohnt, Liam
Loughry, Lincoln
West Lakes
West Lakes
SA
SA
L5 Rugless, Harry
Kucharski, Sebastian
West Lakes
West Lakes
SA
SA
L6 Vogt, Daniel
Welch, Tom
Onkaparinga
West Lakes
SA
SA
Race 208. MK2 1000 16 : Mens Under 16 K2 1000Direct Final
Start Time: 10:14 AM1000M
L3 O'Connor, Ethan
Halton, Max
Onkaparinga
Holdfast Bay
SA
SA
L4 Willsmore, Bryson
Forest, Oscar
West Lakes
West Lakes
SA
SA
L5 Steel, Andrew
Tucker, Oliver
Holdfast Bay
Holdfast Bay
SA
SA
L6 Ralph, Samuel
Mackenzie, Elliot
West Lakes
Holdfast Bay
SA
SA
Race 2116. WK2 1000 16 : Womens Under 16 K2 1000Direct Final
Start Time: 10:21 AM1000M
L5 Killin, Cara
Griffiths, Cloe
Onkaparinga
Onkaparinga
SA
SA
Race 2217. WK2 1000 18 : Womens Under 18 K2 1000Direct Final
Start Time: 10:21 AM1000M
L4 Webber, Caitlin
Smyth, Charli
West Lakes
West Lakes
SA
SA
Race 2318. K2 1000 U40 : Under 40 K2 1000Direct Final
Start Time: 10:21 AM1000M
L6 Lee, Robert
Hammond, Nicole
Holdfast Bay
Holdfast Bay
SA
SA
Race 2425. MK1 500 : Mens Open K1 500Heat 1
Start Time: 11:00 AM500M
L2 Niioka, KoyoHoldfast BaySA
L3 Goble, MattWest LakesSA
L4 Lee, JaredWest LakesSA
L5 Bacchus, ReeceWest LakesSA
L6 Kither, ChrisHoldfast BaySA
L7 May, TomHoldfast BaySA

Progress: Plan A: 1..4->Final + Fastest 5th
Race 2525. MK1 500 : Mens Open K1 500Heat 2
Start Time: 11:05 AM500M
L2 Forest, CooperWest LakesSA
L3 Symonds, TimEncounterSA
L4 McLeod, OwenHoldfast BaySA
L5 Rypp, GlennHoldfast BaySA
L6 Bulmer, NicholasWest LakesSA
L7 Thomson, DaleOnkaparingaSA

Progress: Plan A: 1..4->Final + Fastest 5th
Race 2624. MK1 500 18 : Mens Under 18 K1 500Direct Final
Start Time: 11:10 AM500M
L2 Welch, TomWest LakesSA
L3 Greaves, AlexanderOnkaparingaSA
L4 Rugless, HarryWest LakesSA
L5 Kucharski, SebastianWest LakesSA
L6 Dohnt, LiamWest LakesSA
L7 Vogt, DanielOnkaparingaSA
Race 2738. WK1 500 : Womens Open K1 500Direct Final
Start Time: 11:10 AM500M
L1 Kidd, FrancescaOnkaparingaSA
Race 2823. MK1 500 16 : Mens Under 16 K1 500Direct Final
Start Time: 11:15 AM500M
L3 Mackenzie, ElliotHoldfast BaySA
L4 Steel, AndrewHoldfast BaySA
L5 Loughry, LincolnWest LakesSA
L6 Tucker, OliverHoldfast BaySA
L7 Ralph, SamuelWest LakesSA
L8 Forest, OscarWest LakesSA
L9 Halton, MaxHoldfast BaySA
Race 2922. MK1 500 14 : Mens Under 14 K1 500Direct Final
Start Time: 11:15 AM500M
L1 O'Connor, EthanOnkaparingaSA
L2 Willsmore, BrysonWest LakesSA
Race 3076. MK1 500 U45 : Mens Under 45 K1 500Direct Final
Start Time: 11:20 AM500M
L5 Fowler, CraigOnkaparingaSA
Race 3126. MK1 500 U50 : Mens Under 50 K1 500Direct Final
Start Time: 11:20 AM500M
L4 Maxwell, BennettHoldfast BaySA
Race 3227. MK1 500 U55 : Mens Under 55 K1 500Direct Final
Start Time: 11:20 AM500M
L3 Hayden, BarryHoldfast BaySA
L6 Miklusica, DusanWest LakesSA
Race 3328. MK1 500 U65 : Mens Under 65 K1 500Direct Final
Start Time: 11:20 AM500M
L1 Moriarty, PeterHoldfast BaySA
L2 Rypp, GeorgeHoldfast BaySA
L7 Lee, RobertHoldfast BaySA
Race 3436. WK1 500 16 : Womens Under 16 K1 500Direct Final
Start Time: 11:25 AM500M
L1 Killin, CaraOnkaparingaSA
L2 Adams, HollyHoldfast BaySA
L3 Davey, GraceHoldfast BaySA
L4 Nixon Obrien, TaylorHoldfast BaySA
L5 Smyth, CharliWest LakesSA
L7 Griffiths, CloeOnkaparingaSA
L8 Lockhart, StellaHoldfast BaySA
Race 3537. WK1 500 18 : Womens Under 18 K1 500Direct Final
Start Time: 11:25 AM500M
L6 Webber, CaitlinWest LakesSA
Race 3639. WK1 500 U40 : Womens Under 40 K1 500Direct Final
Start Time: 11:30 AM500M
L5 Hammond, NicoleHoldfast BaySA
Race 3740. WK1 500 U60 : Womens Under 60 K1 500Direct Final
Start Time: 11:30 AM500M
L3 Kneebone, JoanneWest LakesSA
L4 Sax, KerryWest LakesSA
Race 3873. PC MK1 500 MC : Para Canoe Mens K1 500m Open Multi-ClassDirect Final
Start Time: 11:30 AM500M
L2 Hucks, GeorgeWest LakesSA
Race 3944. C1 500 16 : Under 16 C1 500Direct Final
Start Time: 11:35 AM500M
L1 Jenkin, ChloeWest LakesSA
Race 4045. C1 500 18 : Under 18 C1 500Direct Final
Start Time: 11:35 AM500M
L2 Shiers, KailynWest LakesSA
Race 4146. C1 500 : Open C1 500Direct Final
Start Time: 11:35 AM500M
L3 Woodcock, KristenWest LakesSA
L4 Bulmer, JosephineWest LakesSA
L5 Rositano, IsabellaWest LakesSA
L6 Kneebone-Ellis, CharlieWest LakesSA
Race 4225. MK1 500 : Mens Open K1 500Final
Start Time: 11:40 AM500M
L1 Symonds, TimEncounterSA
L2 Lee, JaredWest LakesSA
L3 McLeod, OwenHoldfast BaySA
L4 Niioka, KoyoHoldfast BaySA
L5 Rypp, GlennHoldfast BaySA
L6 Bacchus, ReeceWest LakesSA
L7 Bulmer, NicholasWest LakesSA
L8 Goble, MattWest LakesSA
L9 Kither, ChrisHoldfast BaySA
Race 4329. MK2 500 16 : Mens Under 16 K2 500Direct Final
Start Time: 12:00 PM500M
L3 Ralph, Samuel
Mackenzie, Elliot
West Lakes
Holdfast Bay
SA
SA
L4 Forest, Oscar
Willsmore, Bryson
West Lakes
West Lakes
SA
SA
L5 Steel, Andrew
Tucker, Oliver
Holdfast Bay
Holdfast Bay
SA
SA
L6 O'Connor, Ethan
Halton, Max
Onkaparinga
Holdfast Bay
SA
SA
Race 4430. MK2 500 18 : Mens Under 18 K2 500Direct Final
Start Time: 12:05 PM500M
L4 Dohnt, Liam
Loughry, Lincoln
West Lakes
West Lakes
SA
SA
L5 Rugless, Harry
Kucharski, Sebastian
West Lakes
West Lakes
SA
SA
L6 Welch, Tom
Vogt, Daniel
West Lakes
Onkaparinga
SA
SA
Race 4532. MK2 500 U60 : Mens Under 60 K2 500Direct Final
Start Time: 12:05 PM500M
L3 Rypp, George
Lee, Robert
Holdfast Bay
Holdfast Bay
SA
SA
Race 4642. WK2 500 18 : Womens Under 18 K2 500Direct Final
Start Time: 12:10 PM500M
L3 Webber, Caitlin
Smyth, Charli
West Lakes
West Lakes
SA
SA
Race 4741. WK2 500 16 : Womens Under 16 K2 500Direct Final
Start Time: 12:10 PM500M
L4 Adams, Holly
Lockhart, Stella
Holdfast Bay
Holdfast Bay
SA
SA
L5 Nixon Obrien, Taylor
Davey, Grace
Holdfast Bay
Holdfast Bay
SA
SA
L6 Griffiths, Cloe
Killin, Cara
Onkaparinga
Onkaparinga
SA
SA
Race 4847. C2 500 : Open C2 500Direct Final
Start Time: 12:10 PM500M
L2 Woodcock, Kristen
Jenkin, Chloe
West Lakes
West Lakes
SA
SA
Race 4931. MK2 500 : Mens Open K2 500Direct Final
Start Time: 12:15 PM500M
L3 Goble, Matt
Kither, Chris
West Lakes
Holdfast Bay
SA
SA
L4 McLeod, Owen
Bacchus, Reece
Holdfast Bay
West Lakes
SA
SA
L5 Rypp, Glenn
Niioka, Koyo
Holdfast Bay
Holdfast Bay
SA
SA
L6 Lee, Jared
Symonds, Tim
West Lakes
Encounter
SA
SA
L7 May, Tom
Thomson, Dale
Holdfast Bay
Onkaparinga
SA
SA
L8 Forest, Cooper
Bulmer, Nicholas
West Lakes
West Lakes
SA
SA
Race 5033. MK4 500 16 : Mens Under 16 K4 500Direct Final
Start Time: 12:45 PM500M
L2 Ralph, Samuel
Steel, Andrew
Tucker, Oliver
Mackenzie, Elliot
West Lakes
Holdfast Bay
Holdfast Bay
Holdfast Bay
SA
SA
SA
SA
Race 5134. MK4 500 18 : Mens Under 18 K4 500Direct Final
Start Time: 12:45 PM500M
L3 Rugless, Harry
Kucharski, Sebastian
Loughry, Lincoln
Dohnt, Liam
West Lakes
West Lakes
West Lakes
West Lakes
SA
SA
SA
SA
Race 5235. MK4 500 : Mens Open K4 500Direct Final
Start Time: 12:45 PM500M
L4 Kither, Chris
Symonds, Tim
Forest, Cooper
Bulmer, Nicholas
Holdfast Bay
Encounter
West Lakes
West Lakes
SA
SA
SA
SA
L5 Bacchus, Reece
Goble, Matt
McLeod, Owen
Lee, Jared
West Lakes
West Lakes
Holdfast Bay
West Lakes
SA
SA
SA
SA
Race 5343. WK4 500 18 : Womens Under 18 K4 500Direct Final
Start Time: 12:45 PM500M
L1 Smyth, Charli
Webber, Caitlin
Nixon Obrien, Taylor
Davey, Grace
West Lakes
West Lakes
Holdfast Bay
Holdfast Bay
SA
SA
SA
SA
Race 5451. MK1 200 : Mens Open K1 200Heat 1
Start Time: 1:30 PM200M
L2 May, TomHoldfast BaySA
L3 Thomson, DaleOnkaparingaSA
L4 Lee, JaredWest LakesSA
L5 Goble, MattWest LakesSA
L6 McLeod, OwenHoldfast BaySA
L7 Frank, FelixReihnbruder KarlsruheGER

Progress: Plan A: 1..4->Final + Fastest 5th
Race 5551. MK1 200 : Mens Open K1 200Heat 2
Start Time: 1:35 PM200M
L2 Niioka, KoyoHoldfast BaySA
L3 Rypp, GlennHoldfast BaySA
L4 Bacchus, ReeceWest LakesSA
L5 Symonds, TimEncounterSA
L6 Kither, ChrisHoldfast BaySA
L7 Forest, CooperWest LakesSA

Progress: Plan A: 1..4->Final + Fastest 5th
Race 5650. MK1 200 18 : Mens Under 18 K1 200Direct Final
Start Time: 1:40 PM200M
L2 Vogt, DanielOnkaparingaSA
L3 Welch, TomWest LakesSA
L4 Rugless, HarryWest LakesSA
L5 Kucharski, SebastianWest LakesSA
L6 Dohnt, LiamWest LakesSA
L7 Greaves, AlexanderOnkaparingaSA
Race 5761. WK1 200 : Womens Open K1 200Direct Final
Start Time: 1:40 PM200M
L1 Kidd, FrancescaOnkaparingaSA
Race 5849. MK1 200 16 : Mens Under 16 K1 200Direct Final
Start Time: 1:45 PM200M
L3 Mackenzie, ElliotHoldfast BaySA
L4 Steel, AndrewHoldfast BaySA
L5 Loughry, LincolnWest LakesSA
L6 Halton, MaxHoldfast BaySA
L7 Tucker, OliverHoldfast BaySA
L8 Ralph, SamuelWest LakesSA
L9 Forest, OscarWest LakesSA
Race 5948. MK1 200 14 : Mens Under 14 K1 200Direct Final
Start Time: 1:45 PM200M
L1 O'Connor, EthanOnkaparingaSA
L2 Willsmore, BrysonWest LakesSA
Race 6077. MK1 200 U45 : Mens Under 45 K1 200Direct Final
Start Time: 1:50 PM200M
L5 Fowler, CraigOnkaparingaSA
Race 6152. MK1 200 U55 : Mens Under 55 K1 200Direct Final
Start Time: 1:50 PM200M
L3 Bruckmann, HaraldGermanyGER
L6 Miklusica, DusanWest LakesSA
L7 Hayden, BarryHoldfast BaySA
Race 6253. MK1 200 U50 : Mens Under 50 K1 200Direct Final
Start Time: 1:50 PM200M
L4 Maxwell, BennettHoldfast BaySA
Race 6354. MK1 200 U65 : Mens Under 65 K1 200Direct Final
Start Time: 1:50 PM200M
L1 Moriarty, PeterHoldfast BaySA
L2 Rypp, GeorgeHoldfast BaySA
L8 Lee, RobertHoldfast BaySA
Race 6460. WK1 200 18 : Womens Under 18 K1 200Direct Final
Start Time: 1:55 PM200M
L4 Webber, CaitlinWest LakesSA
Race 6559. WK1 200 16 : Womens Under 16 K1 200Direct Final
Start Time: 1:55 PM200M
L1 Adams, HollyHoldfast BaySA
L2 Griffiths, CloeOnkaparingaSA
L3 Nixon Obrien, TaylorHoldfast BaySA
L5 Smyth, CharliWest LakesSA
L6 Lockhart, StellaHoldfast BaySA
L7 Killin, CaraOnkaparingaSA
L8 Davey, GraceHoldfast BaySA
Race 6662. WK1 200 U40 : Womens Under 40 K1 200Direct Final
Start Time: 2:00 PM200M
L5 Hammond, NicoleHoldfast BaySA
Race 6763. WK1 200 U60 : Womens Under 60 K1 200Direct Final
Start Time: 2:00 PM200M
L3 Sax, KerryWest LakesSA
L4 Kneebone, JoanneWest LakesSA
Race 6874. PC MK1 200 MC : Para Canoe Mens K1 200m Open Multi-ClassDirect Final
Start Time: 2:00 PM200M
L2 Hucks, GeorgeWest LakesSA
Race 6966. C1 200 16 : Under 16 C1 200Direct Final
Start Time: 2:05 PM200M
L1 Jenkin, ChloeWest LakesSA
Race 7067. C1 200 18 : Under 18 C1 200Direct Final
Start Time: 2:05 PM200M
L2 Shiers, KailynWest LakesSA
Race 7168. C1 200 : Open C1 200Direct Final
Start Time: 2:05 PM200M
L3 Woodcock, KristenWest LakesSA
L4 Bulmer, JosephineWest LakesSA
L5 Rositano, IsabellaWest LakesSA
L6 Kneebone-Ellis, CharlieWest LakesSA
Race 7251. MK1 200 : Mens Open K1 200Final
Start Time: 2:10 PM200M
L1 Niioka, KoyoHoldfast BaySA
L2 McLeod, OwenHoldfast BaySA
L3 Rypp, GlennHoldfast BaySA
L4 Frank, FelixReihnbruder KarlsruheGER
L5 Kither, ChrisHoldfast BaySA
L6 Goble, MattWest LakesSA
L7 Symonds, TimEncounterSA
L8 Lee, JaredWest LakesSA
L9 Bacchus, ReeceWest LakesSA
Race 7355. MK2 200 16 : Mens Under 16 K2 200Direct Final
Start Time: 2:35 PM200M
L3 Forest, Oscar
Willsmore, Bryson
West Lakes
West Lakes
SA
SA
L4 Ralph, Samuel
Mackenzie, Elliot
West Lakes
Holdfast Bay
SA
SA
L5 Steel, Andrew
Tucker, Oliver
Holdfast Bay
Holdfast Bay
SA
SA
L6 O'Connor, Ethan
Halton, Max
Onkaparinga
Holdfast Bay
SA
SA
Race 7456. MK2 200 18 : Mens Under 18 K2 200Direct Final
Start Time: 2:40 PM200M
L4 Dohnt, Liam
Loughry, Lincoln
West Lakes
West Lakes
SA
SA
L5 Rugless, Harry
Kucharski, Sebastian
West Lakes
West Lakes
SA
SA
L6 Welch, Tom
Vogt, Daniel
West Lakes
Onkaparinga
SA
SA
Race 7558. MK2 200 U65 : Mens Under 65 K2 200Direct Final
Start Time: 2:40 PM200M
L2 Moriarty, Peter
Hammond, Nicole
Holdfast Bay
Holdfast Bay
SA
SA
L3 Rypp, George
Lee, Robert
Holdfast Bay
Holdfast Bay
SA
SA
Race 7664. WK2 200 16 : Womens Under 16 K2 200Direct Final
Start Time: 2:45 PM200M
L4 Griffiths, Cloe
Killin, Cara
Onkaparinga
Onkaparinga
SA
SA
L5 Nixon Obrien, Taylor
Davey, Grace
Holdfast Bay
Holdfast Bay
SA
SA
L6 Adams, Holly
Lockhart, Stella
Holdfast Bay
Holdfast Bay
SA
SA
Race 7765. WK2 200 18 : Womens Under 18 K2 200Direct Final
Start Time: 2:45 PM200M
L7 Webber, Caitlin
Smyth, Charli
West Lakes
West Lakes
SA
SA
Race 7869. C2 200 16 : Under 16 C2 200Direct Final
Start Time: 2:50 PM200M
Race 7970. C2 200 18 : Under 18 C2 200Direct Final
Start Time: 2:50 PM200M
L3 Shiers, Kailyn
Gilfillan-Silk, Poppy
West Lakes
West Lakes
SA
SA
Race 8071. C2 200 : Open C2 200Direct Final
Start Time: 2:50 PM200M
L1 Bulmer, Josephine
Donnelly, Rachael
West Lakes
West Lakes
SA
SA
L2 Woodcock, Kristen
Burchard, Lauren
West Lakes
West Lakes
SA
SA
L3 Jenkin, Chloe
Zeman, Alexandra
West Lakes
West Lakes
SA
SA
L4 Shiers, Kailyn
Panagopoulos, Sophia
West Lakes
West Lakes
SA
SA
Race 8157. MK2 200 : Mens Open K2 200Direct Final
Start Time: 2:55 PM200M
L2 Rypp, Glenn
Niioka, Koyo
Holdfast Bay
Holdfast Bay
SA
SA
L3 Bulmer, Nicholas
Germein, Sam
West Lakes
West Lakes
SA
SA
L4 Goble, Matt
Kither, Chris
West Lakes
Holdfast Bay
SA
SA
L5 Lee, Jared
Symonds, Tim
West Lakes
Encounter
SA
SA
L6 McLeod, Owen
Bacchus, Reece
Holdfast Bay
West Lakes
SA
SA
L7 Thomson, Dale
May, Tom
Onkaparinga
Holdfast Bay
SA
SA
L8 Forest, Cooper
Haniford, Luke
West Lakes
Holdfast Bay
SA
SA