Queensland

2016 Qld School Sprint Championships

Date: Sun 23rd October, 2016
Venue: Coomera
Lane Draw
Options:    Show
Sunday 23rd October, 2016

Race 16. MK1 500 11 : Male Under 11 K1 500Direct Final
Start Time: 8:00 AM500M
L3 Smith, JoshuaPacific LutheranQLD
L4 Proeger, CodyPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L5 Box, CharlesPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L6 Maxwell, BlakeSunshine Beach State SchoQLD
Race 230. MTK1 500 11 : Male Under 11 TK1 500Direct Final
Start Time: 8:05 AM500M
L1 Thompson, FynnSunshine Beach State SchoQLD
L2 Edmonstone, JettPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L3 Dines, BlakePacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L4 Veizer, RhysPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L5 Ford, CharlesPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L6 Smith, JoshuaPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L7 Rew, JustinKawana Waters StateQLD
Race 389. FTK2 500 12: Female Under 12 TK2 500
90. FTK2 500 11: Female Under 11 TK2 500
Direct Final
Start Time: 8:10 AM500M
FTK2 500 12
L2 Woods, Eliza
Graves, Tegan
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
L3 Cross-Pitcher, Mikayla
Campbell, Makani
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L4 Cross-Pitcher, Mikayla
Walsh, Aliza
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
FTK2 500 11
L5 Barrett, Hayley
Boland, Olivia
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
L6 Winter, Macey
Graves, Katie
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
L7 Boyall, Mya
Gover, Evy
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
Race 429. MTK1 500 12 : Male Under 12 TK1 500Direct Final
Start Time: 8:15 AM500M
L2 Miles, ChaisePacific LutheranQLD
L3 Hall, DempseyPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L4 Donohue, EthanPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L5 Smith-Franklin, NoahPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L6 Sturgeon, TomKawana Waters StateQLD
Race 54. MK1 500 13: Male Under 13 K1 500
5. MK1 500 12: Male Under 12 K1 500
Direct Final
Start Time: 8:20 AM500M
MK1 500 12
L1 Smith-Franklin, NoahPacific LutheranQLD
L2 Ford, TomPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
MK1 500 13
L3 Buhk, DeclanMaroochydore State HighQLDCoach: Jason Prior
L4 Cox, BillyPalm Beach CurrumbinQLD
L5 Hardwick, DanielPalm Beach CurrumbinQLD
L6 Goulding, WilliamSt John's CollegeQLDCoach: Thomas Britten
L7 King Koi, SamuelSt Josephs Gregory TerrQLDCoach: Maria Tzvetanova
L8 Outram, ZaleSunshine Beach State SchoQLD
L9 Thompson, KaiGood Shepard LuthernQLD
Race 628. MTK1 500 13 : Male Under 13 TK1 500Direct Final
Start Time: 8:25 AM500M
L2 Miles, ChaisePacific LutheranQLD
L3 Kick, JhetKawana Waters StateQLD
L4 Moles, BaxterKawana Waters StateQLD
L5 Way, RickyPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
Race 72. MK1 500 16 : Male Under 16 K1 500Heat 1
Start Time: 8:30 AM500M
L1 Brodhurst-Hill, CarterPalm Beach CurrumbinQLD
L2 Wilson, AlexPalm Beach CurrumbinQLD
L3 Bryson, TomPalm Beach CurrumbinQLD
L4 Wingrove, EthanSomerset CollegeQLDCoach: Julian Norton-Smith
L5 Bancroft, LachlanMaroochydore State HighQLDCoach: Glen Pickering
L6 Brown, JacksonPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L8 Bicknell, JackIona CollegeQLDCoach: Matthew Ingerman

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 82. MK1 500 16 : Male Under 16 K1 500Heat 2
Start Time: 8:35 AM500M
L1 Little, JessePalm Beach CurrumbinQLD
L2 Goulding, JosephSt John's CollegeQLDCoach: Thomas Britten
L3 Singleton, AngusPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L4 Simpson, JosephPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L5 Gray, JonathonIona CollegeQLDCoach: Matthew Ingerman
L6 Clarey, AlexanderAll Saints AnglicanQLD
L7 Lumsden, HaydenGood Shepard LuthernQLD
L8 Cox, JamiePalm Beach CurrumbinQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 987. FTK2 500 14 : Female Under 14 TK2 500Direct Final
Start Time: 8:40 AM500M
L2 Lynch, Maya
Sharkey, Grace
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L3 Covich, Ashley
Covich, Rylee
St Stephens College
St Stephens College
QLD
QLD
L4 Redelinghuys, Elzani
Rumpel, Sam
St Stephens College
St Stephens College
QLD
QLD
L5 Keenan, Stephanie
Cross-Pitcher, Mikayla
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L6 Philippa, Close
Kelli, Thurbon
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L7 Taylor, Entjes
O'Hara, Caitlin
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L8 Swan, Phoebe
Graves, Brooklyn
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Race 1063. FK2 500 14: Female Under 14 K2 500
64. FK2 500 13: Female Under 13 K2 500
Direct Final
Start Time: 8:45 AM500M
FK2 500 14
L2 Rixon, Sophie
Butler, Shannay
Marymount College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L3 Richardson, Chaise
Lund, Hannah
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
L4 Tindal, Lilly
Porter, Lara
St Andrews Anglican
St Andrews Anglican
QLD
QLD
L5 Wills-Grace, Phoebe
Massie, Jenaya
Mathew Flinders Anglican
Nambour Christian College
QLD
QLD
FK2 500 13
L6 Ingerman, Nadia
Green, Emelia
Alexander Hills State Hig
Morton Bay College
QLD
QLD
Coach: Matthew Ingerman
L7 Winter, Cosette
Richters, Yasmin
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
Race 113. MK1 500 14 : Male Under 14 K1 500Direct Final
Start Time: 8:50 AM500M
L1 Warriner, LiamAmbrose Treacy CollegeQLD
L2 King Koi, ThomasSt Josephs Gregory TerrQLDCoach: Maria Tzvetanova
L3 Moody, TimothyGood Shepard LuthernQLD
L4 Heinz, NathanPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L5 Gothorp, JackPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L6 Cross-Pitcher, JacobPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L7 Mason, CameronMurrumba State Secondary QLDCoach: Amanda Rankin
L8 Siddell, CaylanJohn Paul CollegeQLD
Race 1226. MTK1 500 16: Male Under 16 TK1 500
27. MTK1 500 14: Male Under 14 TK1 500
Direct Final
Start Time: 8:55 AM200M
MTK1 500 16
L2 Evans-Butcher, TomasPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L3 Dines, HarrisonPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
MTK1 500 14
L5 Roth, ChristopherPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L6 Turner, MackenziePacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
Race 1362. FK2 500 16 : Female Under 16 K2 500Direct Final
Start Time: 9:00 AM500M
L3 Maclachlan, Ella
Fuller, Maddison
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
L4 Ivanisevic, Ryley
Parker, Gabrielle
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L5 Carroll, Zali
Sterry, Kelsea
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
L6 Fay, Alicia
Butler, Sophie
Mathew Flinders Anglican
Lourdes Hill College
QLD
QLD
Race 1461. FK2 500 : Female Open K2 500Direct Final
Start Time: 9:05 AM500M
L3 Blanch, Erin
Callahan, Caitlin
Xavier Catholic College
Xavier Catholic College
QLD
QLD
L4 Peters, Lauren
Gill, Isabella
Lourdes Hill College
Hillcrest Christian
QLD
QLD
L5 Brodhurst-hill, Morgan
Bryant, Rielly
University NSW
Aquinas College
NSW
QLD
L6 Whiteley, Natasha
Morris, Jazz
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
Race 151. MK1 500: Male Open K1 500
98. MC1 500 Comb: Male Comb C1 500
Direct Final
Start Time: 9:10 AM500M
MK1 500
L2 Mole, DanielIona CollegeQLDCoach: Matthew Ingerman
L3 Redelinghuys, HardusSt Stephens CollegeQLD
L4 Erasmus, MichaelSt Stephens CollegeQLD
L5 Outram, JaspreSunshine Beach State SchoQLD
MC1 500 Comb
L8 Manning, BenjaminKings Christian CollegeQLD
Race 1692. FTK2 500 16 : Female Under 16 TK2 500Direct Final
Start Time: 9:15 AM500M
L1 O'Hare, Ella
Redelinghuys, Elzani
St Stephens College
St Stephens College
QLD
QLD
L2 Caitlin, MacPhail-Clarry
Belz, Mikayla
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L3 Close, Felicity
Cole, Stella
Lourdes Hill College
St Stephens College
QLD
QLD
L4 Dickson, Ella
Stratford, Margaret
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L5 Belz, Mikayla
Lynch, Maya
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L6 Dimmick, Bethany
Reardon, Talyah
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L7 Peters, Erynn
Olm, Madeline
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L8 Zemek, Claire
Smith, Elizabeth
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L9 Begley, Nikita
Somerville, Claudia
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
Race 1777. FTK1 500 12 : Female Under 12 TK1 500Direct Final
Start Time: 9:20 AM500M
L3 Woods, ElizaPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L4 Graves, TeganPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L5 Rumpel, SamSt Stephens CollegeQLD
L6 Cross-Pitcher, MikaylaPacific LutheranQLD
L7 Campbell, MakaniPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
Race 1810. MK2 500 13 : Male Under 13 K2 500Direct Final
Start Time: 9:25 AM500M
L3 Thompson, Fynn
Goulding, William
Sunshine Beach State Scho
St John's College
QLD
QLD
L4 Hosking, Stella
King Koi, Samuel
Stuartholme College
Stuartholme College
QLD
QLD
L5 King Koi, Samuel
Hosking, Stella
St Josephs Gregory Terr
St Josephs Gregory Terr
QLD
QLD
Coaches: Maria Tzvetanova, Maria Tzvetanova
L6 Hardwick, Daniel
Cox, Billy
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
Race 1912. MK2 500 11: Male Under 11 K2 500
41. MTK2 500 12: Male Under 12 TK2 500
42. MTK2 500 11: Male Under 11 TK2 500
Direct Final
Start Time: 9:30 AM500M
MK2 500 11
L1 Proeger, Cody
Box, Charles
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
MTK2 500 11
L2 Thompson, Fynn
Maxwell, Blake
Sunshine Beach State Scho
Sunshine Beach State Scho
QLD
QLD
L3 Veizer, Rhys
Dines, Blake
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
MTK2 500 12
L4 Rew, Justin
Sturgeon, Tom
Kawana Waters State
Kawana Waters State
QLD
QLD
L5 Edmonstone, Jett
Donohue, Ethan
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
L6 Smith-Franklin, Noah
Smith, Joshua
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
L7 Ford, Charles
Ford, Tom
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
Race 2078. FTK1 500 11 : Female Under 11 TK1 500Direct Final
Start Time: 9:35 AM500M
L2 Gover, EvyPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L3 Maynard, GabriellePacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L4 Graves, KatiePacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L5 Barrett, HayleyPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L6 Boland, OliviaPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L7 Boyall, MyaPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
Race 2137. MTK2 500: Male Open TK2 500
38. MTK2 500 16: Male Under 16 TK2 500
39. MTK2 500 14: Male Under 14 TK2 500
40. MTK2 500 13: Male Under 13 TK2 500
Direct Final
Start Time: 9:40 AM500M
MTK2 500 16
L2 Evans-Butcher, Tomas
Dines, Harrison
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
MTK2 500
L3 Erasmus, Michael
Redelinghuys, Hardus
St Stephens College
St Stephens College
QLD
QLD
MTK2 500 14
L4 Turner, Mackenzie
Roth, Christopher
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
L5 Mason, Cameron
Goulding, William
Murrumba State Secondary
St John's College
QLD
QLD
MTK2 500 13
L6 Moles, Baxter
Kick, Jhet
Kawana Waters State
Kawana Waters State
QLD
QLD
Coach: Graham Magill
L7 Way, Ricky
Hall, Dempsey
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
Race 229. MK2 500 14 : Male Under 14 K2 500Direct Final
Start Time: 9:45 AM500M
L4 Warriner, Liam
King Koi, Thomas
Ambrose Treacy College
St Josephs Gregory Terr
QLD
QLD
Coach: Maria Tzvetanova
L5 Moody, Timothy
Thompson, Kai
Good Shepard Luthern
Good Shepard Luthern
QLD
QLD
L6 Cross-Pitcher, Jacob
Heinz, Nathan
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
Race 2353. FK1 500 12: Female Under 12 K1 500
54. FK1 500 11: Female Under 11 K1 500
Direct Final
Start Time: 9:50 AM500M
FK1 500 11
L2 Rixon, Tori-LeeCurrumbin PrimaryQLD
L3 Jeffries, MiaTewantin State SchoolQLD
L4 Winter, MaceyPacific LutheranQLD
FK1 500 12
L5 Richters, YasminPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L6 Hosking, StellaStuartholme CollegeQLD
L7 Lund, AvaTallebudgera State SchoolQLDCoach: Sharon Kyme
Race 2475. FTK1 500 14 : Female Under 14 TK1 500Heat 1
Start Time: 9:55 AM500M
L2 Sharkey, GraceLourdes Hill CollegeQLD
L3 Keenan, StephaniePacific LutheranQLD
L4 Covich, AshleySt Stephens CollegeQLD
L5 Lynch, MayaLourdes Hill CollegeQLD
L6 Graves, BrooklynPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L7 Taylor, EntjesLourdes Hill CollegeQLD
L8 Cole, StellaSt Stephens CollegeQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 2575. FTK1 500 14 : Female Under 14 TK1 500Heat 2
Start Time: 10:15 AM500M
L2 Kelli, ThurbonLourdes Hill CollegeQLD
L3 Covich, RyleeSt Stephens CollegeQLD
L4 Redelinghuys, ElzaniSt Stephens CollegeQLD
L5 Swan, PhoebePacific LutheranQLD
L6 Philippa, CloseLourdes Hill CollegeQLD
L7 O'Hara, CaitlinLourdes Hill CollegeQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 2674. FTK1 500 16 : Female Under 16 TK1 500Heat 1
Start Time: 10:20 AM500M
L1 Close, FelicityLourdes Hill CollegeQLD
L2 Stratford, MargaretLourdes Hill CollegeQLD
L3 Belz, MikaylaLourdes Hill CollegeQLD
L4 Zemek, ClaireLourdes Hill CollegeQLD
L5 Dickson, EllaLourdes Hill CollegeQLD
L6 Smith, ElizabethLourdes Hill CollegeQLD
L7 Baker, MillieLourdes Hill CollegeQLD
L8 O'Hare, EllaSt Stephens CollegeQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 2752. FK1 500 13 : Female Under 13 K1 500Direct Final
Start Time: 10:25 AM500M
L2 Richardson, ChaisePalm Beach CurrumbinQLD
L3 Ingerman, NadiaAlexander Hills State HigQLDCoach: Matthew Ingerman
L4 Carroll, ZaliPalm Beach CurrumbinQLD
L5 McEvoy, LibbyPalm Beach CurrumbinQLD
L6 Maxwell, SarahSunshine Beach State SchoQLD
L7 Green, EmeliaMorton Bay CollegeQLDCoach: Matthew Ingerman
L8 Winter, CosettePacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
Race 287. MK2 500: Male Open K2 500
8. MK2 500 16: Male Under 16 K2 500
Direct Final
Start Time: 10:30 AM500M
MK2 500 16
L1 Wilson, Alex
Bryson, Tom
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
L2 Lumsden, Hayden
Goulding, Joseph
Good Shepard Luthern
Good Shepard Luthern
QLD
QLD
Coach: Thomas Britten
MK2 500
L3 Mole, Daniel
Bicknell, Jack
Iona College
Iona College
QLD
QLD
MK2 500 16
L4 Brodhurst-Hill, Carter
Bancroft, Lachlan
Maroochydore State High
Maroochydore State High
QLD
QLD
Coach: Glen Pickering
L5 Brown, Jackson
Evans-Butcher, Tomas
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L6 Little, Jesse
Cox, Jamie
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
L7 Simpson, Joseph
Gothorp, Jack
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
L8 Siddell, Caylan
Wingrove, Ethan
John Paul College
John Paul College
QLD
QLD
Race 2950. FK1 500 16 : Female Under 16 K1 500Heat 1
Start Time: 10:35 AM500M
L3 Ivanisevic, RyleyLourdes Hill CollegeQLD
L4 Peters, ErynnLourdes Hill CollegeQLD
L5 Parker, GabrielleLourdes Hill CollegeQLD
L6 Sterry, KelseaPalm Beach CurrumbinQLD
L7 Massie, TiarneeSunshine Coast GrammarQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 3050. FK1 500 16 : Female Under 16 K1 500Heat 2
Start Time: 10:40 AM500M
L3 Fay, AliciaMathew Flinders AnglicanQLD
L4 Fuller, MaddisonPalm Beach CurrumbinQLD
L5 Whiteley, NatashaPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L6 Bolton, CamilleMathew Flinders AnglicanQLDCoach: Todd Grace
L7 Butler, SophieLourdes Hill CollegeQLD
L8 Outram, ElectraSunshine Beach State SchoQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 3174. FTK1 500 16 : Female Under 16 TK1 500Heat 2
Start Time: 10:45 AM500M
L1 Somerville, ClaudiaLourdes Hill CollegeQLD
L2 Olm, MadelineLourdes Hill CollegeQLD
L3 Howie, MeganLourdes Hill CollegeQLD
L4 Reardon, TalyahLourdes Hill CollegeQLD
L5 McCluskey, SophieLourdes Hill CollegeQLD
L6 Begley, NikitaLourdes Hill CollegeQLD
L7 Dimmick, BethanyLourdes Hill CollegeQLD
L8 Caitlin, MacPhail-ClarryLourdes Hill CollegeQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 3251. FK1 500 14 : Female Under 14 K1 500Direct Final
Start Time: 10:50 AM500M
L1 Gray, SarahSan SistoQLDCoach: Peter R Gray
L2 Butler, ShannayLourdes Hill CollegeQLD
L3 Porter, LaraSt Andrews AnglicanQLD
L4 Tindal, LillySt Andrews AnglicanQLD
L5 Lund, HannahPalm Beach CurrumbinQLD
L6 Massie, JenayaNambour Christian CollegeQLD
L7 Wills-Grace, PhoebeMathew Flinders AnglicanQLD
L8 Rixon, SophieMarymount CollegeQLD
L9 Maclachlan, EllaPalm Beach CurrumbinQLD
Race 3349. FK1 500 : Female Open K1 500Direct Final
Start Time: 10:55 AM500M
L2 Gill, IsabellaHillcrest ChristianQLDCoach: Andrea King
L3 Blanch, ErinMiami High School QldQLD
L4 Brodhurst-hill, MorganUniversity NSWNSW
L5 Bryant, RiellyAquinas CollegeQLD
L6 Callahan, CaitlinXavier Catholic CollegeQLD
L7 Morris, JazzPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L8 Peters, LaurenLourdes Hill CollegeQLD
Race 3450. FK1 500 16 : Female Under 16 K1 500Final
Start Time: 11:15 AM500M
L1 Ivanisevic, RyleyLourdes Hill CollegeQLD
L2 Butler, SophieLourdes Hill CollegeQLD
L3 Parker, GabrielleLourdes Hill CollegeQLD
L4 Outram, ElectraSunshine Beach State SchoQLD
L5 Massie, TiarneeSunshine Coast GrammarQLD
L6 Fay, AliciaMathew Flinders AnglicanQLD
L7 Sterry, KelseaPalm Beach CurrumbinQLD
L8 Whiteley, NatashaPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
Race 352. MK1 500 16 : Male Under 16 K1 500Final
Start Time: 11:20 AM500M
L1 Wilson, AlexPalm Beach CurrumbinQLD
L2 Lumsden, HaydenGood Shepard LuthernQLD
L3 Brodhurst-Hill, CarterPalm Beach CurrumbinQLD
L4 Gray, JonathonIona CollegeQLDCoach: Matthew Ingerman
L5 Bancroft, LachlanMaroochydore State HighQLDCoach: Glen Pickering
L6 Clarey, AlexanderAll Saints AnglicanQLD
L7 Wingrove, EthanSomerset CollegeQLDCoach: Julian Norton-Smith
L8 Cox, JamiePalm Beach CurrumbinQLD
Race 3674. FTK1 500 16 : Female Under 16 TK1 500Final
Start Time: 11:25 AM500M
L1 Dickson, EllaLourdes Hill CollegeQLD
L2 Olm, MadelineLourdes Hill CollegeQLD
L3 Close, FelicityLourdes Hill CollegeQLD
L4 Begley, NikitaLourdes Hill CollegeQLD
L5 Zemek, ClaireLourdes Hill CollegeQLD
L6 Somerville, ClaudiaLourdes Hill CollegeQLD
L7 Stratford, MargaretLourdes Hill CollegeQLD
L8 Dimmick, BethanyLourdes Hill CollegeQLD
Race 3775. FTK1 500 14 : Female Under 14 TK1 500Final
Start Time: 11:30 AM500M
L1 Kelli, ThurbonLourdes Hill CollegeQLD
L2 Taylor, EntjesLourdes Hill CollegeQLD
L3 Philippa, CloseLourdes Hill CollegeQLD
L4 Cole, StellaSt Stephens CollegeQLD
L5 O'Hara, CaitlinLourdes Hill CollegeQLD
L6 Lynch, MayaLourdes Hill CollegeQLD
L7 Redelinghuys, ElzaniSt Stephens CollegeQLD
L8 Graves, BrooklynPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
Race 3818. MK1 200 11 : Male Under 11 K1 200Direct Final
Start Time: 12:00 PM200M
L3 Smith, JoshuaPacific LutheranQLD
L4 Maxwell, BlakeSunshine Beach State SchoQLD
L5 Proeger, CodyPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L6 Box, CharlesPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
Race 3936. MTK1 200 11 : Male Under 11 TK1 200Direct Final
Start Time: 12:03 PM200M
L2 Thompson, FynnSunshine Beach State SchoQLD
L3 Smith, JoshuaPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L4 Ford, CharlesPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L5 Veizer, RhysPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L6 Dines, BlakePacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L7 Edmonstone, JettPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L8 Rew, JustinKawana Waters StateQLD
Race 4069. FK2 200 14: Female Under 14 K2 200
70. FK2 200 13: Female Under 13 K2 200
Direct Final
Start Time: 12:06 PM200M
FK2 200 14
L2 Butler, Shannay
Rixon, Sophie
Lourdes Hill College
Marymount College
QLD
QLD
L3 Swan, Phoebe
Graves, Brooklyn
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L4 Lund, Hannah
Richardson, Chaise
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
L5 Tindal, Lilly
Porter, Lara
St Andrews Anglican
St Andrews Anglican
QLD
QLD
L6 Wills-Grace, Phoebe
Massie, Jenaya
Mathew Flinders Anglican
Nambour Christian College
QLD
QLD
FK2 200 13
L7 Ingerman, Nadia
Green, Emelia
Alexander Hills State Hig
Morton Bay College
QLD
QLD
Coach: Matthew Ingerman
L8 Richters, Yasmin
Winter, Cosette
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
L9 Hosking, Stella
Lund, Ava
Stuartholme College
Tallebudgera State School
QLD
QLD
Race 4195. FTK2 200 12: Female Under 12 TK2 200
96. FTK2 200 11: Female Under 11 TK2 200
Direct Final
Start Time: 12:09 PM200M
FTK2 200 12
L2 Woods, Eliza
Graves, Tegan
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
L3 Walsh, Aliza
Campbell, Makani
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
L4 Cross-Pitcher, Mikayla
Campbell, Makani
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
FTK2 200 11
L5 Winter, Macey
Graves, Katie
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
L6 Boyall, Mya
Gover, Evy
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
L7 Barrett, Hayley
Boland, Olivia
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
Race 4216. MK1 200 13: Male Under 13 K1 200
17. MK1 200 12: Male Under 12 K1 200
Direct Final
Start Time: 12:11 PM200M
MK1 200 12
L1 Ford, TomPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
MK1 200 13
L2 Buhk, DeclanMaroochydore State HighQLDCoach: Jason Prior
L3 Hardwick, DanielPalm Beach CurrumbinQLD
L4 Cox, BillyPalm Beach CurrumbinQLD
L5 Goulding, WilliamSt John's CollegeQLDCoach: Thomas Britten
L6 King Koi, SamuelSt Josephs Gregory TerrQLDCoach: Maria Tzvetanova
L7 Outram, ZaleSunshine Beach State SchoQLD
L8 Thompson, KaiGood Shepard LuthernQLD
MK1 200 12
L9 Smith-Franklin, NoahPacific LutheranQLD
Race 4335. MTK1 200 12 : Male Under 12 TK1 200Direct Final
Start Time: 12:14 PM200M
L3 Hall, DempseyPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L4 Donohue, EthanPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L5 Smith-Franklin, NoahPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L6 Sturgeon, TomKawana Waters StateQLD
L7 Miles, ChaisePacific LutheranQLD
Race 4434. MTK1 200 13 : Male Under 13 TK1 200Direct Final
Start Time: 12:17 PM200M
L3 Miles, ChaisePacific LutheranQLD
L4 Kick, JhetKawana Waters StateQLD
L5 Way, RickyPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L6 Moles, BaxterKawana Waters StateQLD
Race 4532. MTK1 200 16: Male Under 16 TK1 200
33. MTK1 200 14: Male Under 14 TK1 200
Direct Final
Start Time: 12:20 PM200M
MTK1 200 16
L3 Dines, HarrisonPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L4 Evans-Butcher, TomasPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
MTK1 200 14
L6 Turner, MackenziePacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L7 Roth, ChristopherPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
Race 4686. FTK2 200 16 : Female Under 16 TK2 200Direct Final
Start Time: 12:23 PM200M
L1 Belz, Mikayla
Sharkey, Grace
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L2 Reardon, Talyah
Dimmick, Bethany
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L3 Stratford, Margaret
Dickson, Ella
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L4 Somerville, Claudia
Begley, Nikita
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L5 Zemek, Claire
Smith, Elizabeth
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L6 Close, Felicity
Cole, Stella
Lourdes Hill College
St Stephens College
QLD
QLD
L7 O'Hare, Ella
Redelinghuys, Elzani
St Stephens College
St Stephens College
QLD
QLD
L8 Caitlin, MacPhail-Clarry
Belz, Mikayla
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L9 Olm, Madeline
Peters, Erynn
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
Race 4715. MK1 200 14 : Male Under 14 K1 200Direct Final
Start Time: 12:26 PM200M
L1 Cross-Pitcher, JacobPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L2 Moody, TimothyGood Shepard LuthernQLD
L3 Mason, CameronMurrumba State Secondary QLDCoach: Amanda Rankin
L4 Heinz, NathanPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L5 Warriner, LiamAmbrose Treacy CollegeQLD
L6 Gothorp, JackPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L7 King Koi, ThomasSt Josephs Gregory TerrQLDCoach: Maria Tzvetanova
L8 Siddell, CaylanJohn Paul CollegeQLD
Race 4893. FTK2 200 14: Female Under 14 TK2 200
94. FTK2 200 13: Female Under 13 TK2 200
Direct Final
Start Time: 12:29 PM200M
FTK2 200 13
L1 Maxwell, Sarah
Jeffries, Mia
Sunshine Beach State Scho
Tewantin State School
QLD
QLD
FTK2 200 14
L2 Redelinghuys, Elzani
Rumpel, Sam
St Stephens College
St Stephens College
QLD
QLD
L3 Covich, Ashley
Covich, Rylee
St Stephens College
St Stephens College
QLD
QLD
L4 Philippa, Close
Kelli, Thurbon
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L5 Lynch, Maya
Sharkey, Grace
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L6 O'Hara, Caitlin
Taylor, Entjes
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
Race 4968. FK2 200 16 : Female Under 16 K2 200Direct Final
Start Time: 12:31 PM200M
L3 Ivanisevic, Ryley
Parker, Gabrielle
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L4 Sterry, Kelsea
Carroll, Zali
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
L5 Fay, Alicia
Butler, Sophie
Mathew Flinders Anglican
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L6 Maclachlan, Ella
Fuller, Maddison
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
Race 5014. MK1 200 16 : Male Under 16 K1 200Heat 1
Start Time: 12:34 PM200M
L1 Brown, JacksonPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L2 Bryson, TomPalm Beach CurrumbinQLD
L3 Gray, JonathonIona CollegeQLDCoach: Matthew Ingerman
L4 Wilson, AlexPalm Beach CurrumbinQLD
L5 Singleton, AngusPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L6 Cox, JamiePalm Beach CurrumbinQLD
L7 Little, JessePalm Beach CurrumbinQLD
L8 Bicknell, JackIona CollegeQLDCoach: Matthew Ingerman

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 5114. MK1 200 16 : Male Under 16 K1 200Heat 2
Start Time: 12:37 PM200M
L2 Brodhurst-Hill, CarterPalm Beach CurrumbinQLD
L3 Clarey, AlexanderAll Saints AnglicanQLD
L4 Lumsden, HaydenGood Shepard LuthernQLD
L5 Simpson, JosephPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L6 Goulding, JosephSt John's CollegeQLDCoach: Thomas Britten
L7 Wingrove, EthanSomerset CollegeQLDCoach: Julian Norton-Smith
L8 Bancroft, LachlanMaroochydore State HighQLDCoach: Glen Pickering

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 5222. MK2 200 13 : Male Under 13 K2 200Direct Final
Start Time: 12:40 PM200M
L2 Thompson, Fynn
Thompson, Kai
Sunshine Beach State Scho
Good Shepard Luthern
QLD
QLD
L3 Hosking, Stella
King Koi, Samuel
Stuartholme College
Stuartholme College
QLD
QLD
L4 Cox, Billy
Hardwick, Daniel
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
L5 King Koi, Samuel
Hosking, Stella
St Josephs Gregory Terr
St Josephs Gregory Terr
QLD
QLD
Coaches: Maria Tzvetanova, Maria Tzvetanova
Race 5324. MK2 200 11: Male Under 11 K2 200
47. MTK2 200 12: Male Under 12 TK2 200
48. MTK2 200 11: Male Under 11 TK2 200
Direct Final
Start Time: 12:43 PM200M
MK2 200 11
L1 Proeger, Cody
Box, Charles
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
MTK2 200 11
L2 Veizer, Rhys
Dines, Blake
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
L3 Maxwell, Blake
Thompson, Fynn
Sunshine Beach State Scho
Sunshine Beach State Scho
QLD
QLD
MTK2 200 12
L4 Rew, Justin
Sturgeon, Tom
Kawana Waters State
Kawana Waters State
QLD
QLD
L5 Smith-Franklin, Noah
Smith, Joshua
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
L6 Ford, Tom
Ford, Charles
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
L7 Edmonstone, Jett
Donohue, Ethan
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
Race 5484. FTK1 200 11 : Female Under 11 TK1 200Direct Final
Start Time: 12:46 PM200M
L2 Boyall, MyaPacific LutheranQLDCoaches: Gary Graves, Natalie Campbell
L3 Barrett, HayleyPacific LutheranQLDCoaches: Gary Graves, Natalie Campbell
L4 Gover, EvyPacific LutheranQLDCoaches: Gary Graves, Natalie Campbell
L5 Maynard, GabriellePacific LutheranQLDCoaches: Gary Graves, Natalie Campbell
L6 Boland, OliviaPacific LutheranQLDCoaches: Gary Graves, Natalie Campbell
L7 Graves, KatiePacific LutheranQLDCoaches: Gary Graves, Natalie Campbell
Race 5521. MK2 200 14 : Male Under 14 K2 200Direct Final
Start Time: 12:49 PM200M
L4 Cross-Pitcher, Jacob
Heinz, Nathan
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
L5 Moody, Timothy
Thompson, Kai
Good Shepard Luthern
Good Shepard Luthern
QLD
QLD
L6 Warriner, Liam
King Koi, Thomas
Ambrose Treacy College
St Josephs Gregory Terr
QLD
QLD
Race 5645. MTK2 200 14: Male Under 14 TK2 200
46. MTK2 200 13: Male Under 13 TK2 200
Direct Final
Start Time: 12:52 PM200M
MTK2 200 14
L3 Turner, Mackenzie
Roth, Christopher
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
L4 Mason, Cameron
Goulding, William
Murrumba State Secondary
St John's College
QLD
QLD
MTK2 200 13
L5 Way, Ricky
Hall, Dempsey
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
L6 Moles, Baxter
Kick, Jhet
Kawana Waters State
Kawana Waters State
QLD
QLD
Coach: Graham Magill
Race 5783. FTK1 200 12 : Female Under 12 TK1 200Direct Final
Start Time: 12:55 PM200M
L3 Graves, TeganPacific LutheranQLDCoaches: Gary Graves, Natalie Campbell
L4 Rumpel, SamSt Stephens CollegeQLD
L5 Cross-Pitcher, MikaylaPacific LutheranQLD
L6 Campbell, MakaniPacific LutheranQLDCoaches: Gary Graves, Natalie Campbell
L7 Woods, ElizaPacific LutheranQLDCoaches: Gary Graves, Natalie Campbell
Race 5857. FK1 200 14 : Female Under 14 K1 200Direct Final
Start Time: 12:57 PM200M
L1 Rixon, SophieMarymount CollegeQLD
L2 Massie, JenayaNambour Christian CollegeQLD
L3 Butler, ShannayLourdes Hill CollegeQLD
L4 Tindal, LillySt Andrews AnglicanQLD
L5 Wills-Grace, PhoebeMathew Flinders AnglicanQLD
L6 Lund, HannahPalm Beach CurrumbinQLD
L7 Maclachlan, EllaPalm Beach CurrumbinQLD
L8 Porter, LaraSt Andrews AnglicanQLD
L9 Gray, SarahSan SistoQLDCoach: Peter R Gray
Race 5981. FTK1 200 14 : Female Under 14 TK1 200Heat 1
Start Time: 1:15 PM200M
L2 Graves, BrooklynPacific LutheranQLDCoaches: Gary Graves, Makani Campbell, Natalie Campbell
L3 Redelinghuys, ElzaniSt Stephens CollegeQLD
L4 Cole, StellaSt Stephens CollegeQLD
L5 Keenan, StephaniePacific LutheranQLD
L6 O'Hara, CaitlinLourdes Hill CollegeQLD
L7 Covich, RyleeSt Stephens CollegeQLD
L8 Kelli, ThurbonLourdes Hill CollegeQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 6081. FTK1 200 14 : Female Under 14 TK1 200Heat 2
Start Time: 1:18 PM200M
L2 Lynch, MayaLourdes Hill CollegeQLD
L3 Covich, AshleySt Stephens CollegeQLD
L4 Sharkey, GraceLourdes Hill CollegeQLD
L5 Philippa, CloseLourdes Hill CollegeQLD
L6 Taylor, EntjesLourdes Hill CollegeQLD
L7 Swan, PhoebePacific LutheranQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 6159. FK1 200 12: Female Under 12 K1 200
60. FK1 200 11: Female Under 11 K1 200
Direct Final
Start Time: 1:21 PM200M
FK1 200 11
L1 Rixon, Tori-LeeCurrumbin PrimaryQLD
L2 Jeffries, MiaTewantin State SchoolQLD
L3 Winter, MaceyPacific LutheranQLD
FK1 200 12
L4 Lund, AvaTallebudgera State SchoolQLDCoach: Sharon Kyme
L5 Richters, YasminPacific LutheranQLDCoaches: Gary Graves, Natalie Campbell
L6 Hosking, StellaStuartholme CollegeQLD
Race 6243. MTK2 200: Male Open TK2 200
44. MTK2 200 16: Male Under 16 TK2 200
Direct Final
Start Time: 1:24 PM200M
MTK2 200
L2 Erasmus, Michael
Redelinghuys, Hardus
St Stephens College
St Stephens College
QLD
QLD
MTK2 200 16
L3 Evans-Butcher, Tomas
Dines, Harrison
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
Race 6319. MK2 200: Male Open K2 200
20. MK2 200 16: Male Under 16 K2 200
Direct Final
Start Time: 1:27 PM200M
MK2 200 16
L2 Wilson, Alex
Bryson, Tom
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
MK2 200 16
L4 Little, Jesse
Cox, Jamie
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
MK2 200
L5 Bicknell, Jack
Mole, Daniel
Iona College
Iona College
QLD
QLD
MK2 200 16
L6 Brodhurst-Hill, Carter
Bancroft, Lachlan
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
L7 Gothorp, Jack
Simpson, Joseph
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
L8 Lumsden, Hayden
Goulding, Joseph
Good Shepard Luthern
Good Shepard Luthern
QLD
QLD
Coach: Thomas Britten
Race 6458. FK1 200 13 : Female Under 13 K1 200Direct Final
Start Time: 1:30 PM200M
L2 McEvoy, LibbyPalm Beach CurrumbinQLD
L3 Richardson, ChaisePalm Beach CurrumbinQLD
L4 Ingerman, NadiaAlexander Hills State HigQLDCoach: Matthew Ingerman
L5 Carroll, ZaliPalm Beach CurrumbinQLD
L6 Winter, CosettePacific LutheranQLDCoaches: Gary Graves, Natalie Campbell
L7 Green, EmeliaMorton Bay CollegeQLDCoach: Matthew Ingerman
L8 Maxwell, SarahSunshine Beach State SchoQLD
Race 6556. FK1 200 16 : Female Under 16 K1 200Heat 1
Start Time: 1:33 PM200M
L3 Peters, ErynnLourdes Hill CollegeQLD
L4 Fuller, MaddisonPalm Beach CurrumbinQLD
L5 Outram, ElectraSunshine Beach State SchoQLD
L6 Massie, TiarneeSunshine Coast GrammarQLD
L7 Butler, SophieLourdes Hill CollegeQLD
L8 Whiteley, NatashaPacific LutheranQLDCoaches: Gary Graves, Natalie Campbell

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 6680. FTK1 200 16 : Female Under 16 TK1 200Heat 1
Start Time: 1:36 PM200M
L1 Olm, MadelineLourdes Hill CollegeQLD
L2 McCluskey, SophieLourdes Hill CollegeQLD
L3 Zemek, ClaireLourdes Hill CollegeQLD
L4 Caitlin, MacPhail-ClarryLourdes Hill CollegeQLD
L5 Close, FelicityLourdes Hill CollegeQLD
L6 Belz, MikaylaLourdes Hill CollegeQLD
L7 Dimmick, BethanyLourdes Hill CollegeQLD
L8 Stratford, MargaretLourdes Hill CollegeQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 6755. FK1 200 : Female Open K1 200Direct Final
Start Time: 1:39 PM200M
L1 Peters, LaurenLourdes Hill CollegeQLD
L2 Brodhurst-hill, MorganUniversity NSWNSW
L3 Morris, JazzPacific LutheranQLDCoaches: Gary Graves, Natalie Campbell
L4 Callahan, CaitlinXavier Catholic CollegeQLD
L5 Bryant, RiellyAquinas CollegeQLD
L6 Blanch, ErinMiami High School QldQLD
L7 Gill, IsabellaHillcrest ChristianQLDCoach: Andrea King
Race 6856. FK1 200 16 : Female Under 16 K1 200Heat 2
Start Time: 1:42 PM200M
L2 Parker, GabrielleLourdes Hill CollegeQLD
L3 Fay, AliciaMathew Flinders AnglicanQLD
L4 Sterry, KelseaPalm Beach CurrumbinQLD
L5 Bolton, CamilleMathew Flinders AnglicanQLDCoach: Todd Grace
L6 Ivanisevic, RyleyLourdes Hill CollegeQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 6913. MK1 200: Male Open K1 200
97. MC1 200 Comb: Male Comb C1 200
Direct Final
Start Time: 1:45 PM200M
MK1 200
L2 Mole, DanielIona CollegeQLDCoach: Matthew Ingerman
L3 Erasmus, MichaelSt Stephens CollegeQLD
L4 Redelinghuys, HardusSt Stephens CollegeQLD
L5 Outram, JaspreSunshine Beach State SchoQLD
MC1 200 Comb
L8 Manning, BenjaminKings Christian CollegeQLD
Race 7080. FTK1 200 16 : Female Under 16 TK1 200Heat 2
Start Time: 1:48 PM200M
L1 Howie, MeganLourdes Hill CollegeQLD
L2 O'Hare, EllaSt Stephens CollegeQLD
L3 Begley, NikitaLourdes Hill CollegeQLD
L4 Reardon, TalyahLourdes Hill CollegeQLD
L5 Smith, ElizabethLourdes Hill CollegeQLD
L6 Baker, MillieLourdes Hill CollegeQLD
L7 Somerville, ClaudiaLourdes Hill CollegeQLD
L8 Dickson, EllaLourdes Hill CollegeQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 7156. FK1 200 16 : Female Under 16 K1 200Final
Start Time: 1:50 PM200M
L1 Bolton, CamilleMathew Flinders AnglicanQLDCoach: Todd Grace
L2 Outram, ElectraSunshine Beach State SchoQLD
L3 Ivanisevic, RyleyLourdes Hill CollegeQLD
L4 Butler, SophieLourdes Hill CollegeQLD
L5 Fay, AliciaMathew Flinders AnglicanQLD
L6 Massie, TiarneeSunshine Coast GrammarQLD
L7 Sterry, KelseaPalm Beach CurrumbinQLD
L8 Fuller, MaddisonPalm Beach CurrumbinQLD
Race 7214. MK1 200 16 : Male Under 16 K1 200Final
Start Time: 2:05 PM200M
L1 Wilson, AlexPalm Beach CurrumbinQLD
L2 Brodhurst-Hill, CarterPalm Beach CurrumbinQLD
L3 Bicknell, JackIona CollegeQLDCoach: Matthew Ingerman
L4 Bancroft, LachlanMaroochydore State HighQLDCoach: Glen Pickering
L5 Gray, JonathonIona CollegeQLDCoach: Matthew Ingerman
L6 Wingrove, EthanSomerset CollegeQLDCoach: Julian Norton-Smith
L7 Bryson, TomPalm Beach CurrumbinQLD
L8 Clarey, AlexanderAll Saints AnglicanQLD
Race 7381. FTK1 200 14 : Female Under 14 TK1 200Final
Start Time: 2:08 PM200M
L1 Philippa, CloseLourdes Hill CollegeQLD
L2 Graves, BrooklynPacific LutheranQLDCoaches: Gary Graves, Makani Campbell, Natalie Campbell
L3 Lynch, MayaLourdes Hill CollegeQLD
L4 Cole, StellaSt Stephens CollegeQLD
L5 Taylor, EntjesLourdes Hill CollegeQLD
L6 O'Hara, CaitlinLourdes Hill CollegeQLD
L7 Sharkey, GraceLourdes Hill CollegeQLD
L8 Kelli, ThurbonLourdes Hill CollegeQLD
Race 7480. FTK1 200 16 : Female Under 16 TK1 200Final
Start Time: 2:11 PM200M
L1 Reardon, TalyahLourdes Hill CollegeQLD
L2 Zemek, ClaireLourdes Hill CollegeQLD
L3 Somerville, ClaudiaLourdes Hill CollegeQLD
L4 Stratford, MargaretLourdes Hill CollegeQLD
L5 Dickson, EllaLourdes Hill CollegeQLD
L6 Close, FelicityLourdes Hill CollegeQLD
L7 Begley, NikitaLourdes Hill CollegeQLD
L8 Olm, MadelineLourdes Hill CollegeQLD
Race 7567. FK2 200 : Female Open K2 200Direct Final
Start Time: 2:13 PM200M
L3 Brodhurst-hill, Morgan
Bryant, Rielly
University NSW
Aquinas College
NSW
QLD
L4 Callahan, Caitlin
Blanch, Erin
Xavier Catholic College
Xavier Catholic College
QLD
QLD
L5 Whiteley, Natasha
Morris, Jazz
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
L6 Peters, Lauren
Gill, Isabella
Lourdes Hill College
Hillcrest Christian
QLD
QLD