2015 Qld State School Sprints

Queensland
Date: Sun 25th October, 2015
Venue: Coomera
Lane Draw
Options:    Show
Sunday 25th October, 2015

Race 154. FK1 500 11 : Female Under 11 K1 500Direct Final
Start Time: 8:00 AM500M
L4 Rixon, NataleeSt VincentsQLD
L5 Lund, AvaTallebudgera State SchoolQLD
Race 278. FTK1 500 11 : Female Under 11 TK1 500Heat 1
Start Time: 8:05 AM500M
L3 Hosking, StellaKelvin Grove StateQLD
L4 Wills-Grace, KhiaMathew Flinders AnglicanQLD
L5 Heinz, SophiaPacific LutheranQLD
L6 Monro, RaniPacific LutheranQLD
L7 Graves, TeganPacific LutheranQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 378. FTK1 500 11 : Female Under 11 TK1 500Heat 2
Start Time: 8:10 AM500M
L3 Cross-Pitcher, MikaylaPacific LutheranQLD
L4 Gover, EvyPacific LutheranQLD
L5 Graves, KatiePacific LutheranQLD
L6 O'Connor, BethanyPacific LutheranQLD
L7 Woods, ElizaPacific LutheranQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 437. MTK2 500: Male Open TK2 500
7. MK2 500: Male Open K2 500
Direct Final
Start Time: 8:15 AM500M
MK2 500
L3 Jones-Rew, Joshua
Jones-Rew, Joshua
Kawana Waters State
Kawana Waters State
QLD
QLD
L4 Gilliman, Michael
Donato, Michael
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
MTK2 500
L6 Copley, Matthew
Sarvari, Joshua
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L7 Thomas, Benjamin
Singleton, Rory
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Race 537. MTK2 500 : Male Open TK2 500Direct Final
Start Time: 8:15 AM500M

CONSOLIDATED
Race 653. FK1 500 12: Female Under 12 K1 500
77. FTK1 500 12: Female Under 12 TK1 500
A Final
Start Time: 8:20 AM500M
FK1 500 12
L1 Ingerman, NadiaBirkdale SouthQLD
L2 Winter-O, CossettePacific LutheranQLD
L3 Richardson, ChaisePalm Beach CurrumbinQLD
L4 Carroll, ZaliVarsity CollegeQLD
FTK1 500 12
L6 Warriner, ElizabethHoly Family IndooroopillyQLD
L7 Green, EmeliaMorton Bay CollegeQLD
L8 Ubrthien, HollyPacific LutheranQLD
Race 777. FTK1 500 12 : Female Under 12 TK1 500Direct Final
Start Time: 8:20 AM500M

CONSOLIDATED
Race 88. MK2 500 16 : Male Under 16 K2 500Direct Final
Start Time: 8:25 AM500M
L2 Mole, Daniel
Gray, Jonathon
Iona College
Iona College
QLD
QLD
L3 Bicknell, Jack
Bowness, David
Iona College
Iona College
QLD
QLD
L4 Prior, Dylan
Broderick, Jack
Mountain Creek State High
Siena Catholic
QLD
QLD
L5 Wilson, Alex
Bryson, Tom
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
L7 Emery, Jordan
Tighe, Charlie
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
Race 938. MTK2 500 16 : Male Under 16 TK2 500Direct Final
Start Time: 8:30 AM500M
L4 Stone, Harry
Graver, Brad
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L5 Stewart, Nathan
Redelinghuys, Hardus
St Stephens College
St Stephens College
QLD
QLD
L6 Erasmus, Michael
Long, Jordan
St Stephens College
St Stephens College
QLD
QLD
Race 1052. FK1 500 13 : Female Under 13 K1 500Direct Final
Start Time: 8:35 AM500M
L2 Woods, EmmaKawana Waters StateQLD
L3 Butler, ShannayLourdes Hill CollegeQLD
L4 Rixon, SophieMarymount CollegeQLD
L5 Maclachlan, EllaPalm Beach CurrumbinQLD
L6 Lund, HannahPalm Beach CurrumbinQLD
L7 Gray, SarahSan SistoQLD
Race 1176. FTK1 500 13 : Female Under 13 TK1 500Direct Final
Start Time: 8:40 AM500M
L1 Borchert-Entjes, TaylorLourdes Hill CollegeQLD
L2 O'Hara, CaitlinLourdes Hill CollegeQLD
L3 Wills-Grace, PhoebeMathew Flinders AnglicanQLD
L4 Graves, BrooklynPacific LutheranQLD
L5 cole, stellaSt Josephs Gregory TerrQLD
L6 Merciar, AsiaSt Josephs Gregory TerrQLD
L7 Redelinghuys, ElzaniSt Stephens CollegeQLD
L8 Van Zyl, MiaSt Stephens CollegeQLD
Race 1239. MTK2 500 14: Male Under 14 TK2 500
9. MK2 500 14: Male Under 14 K2 500
A Final
Start Time: 8:45 AM500M
MK2 500 14
L2 Brown, Jackson
Morris, Luke
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L3 Gothorp, Jack
Simpson, Joseph
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L4 WILSON, CALLUM
Mclean, Thomas
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
L5 Brodhurst-Hill, Carter
Cox, Jamie
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
MTK2 500 14
L7 Cates, Rhys
Voskuilen, Jack
St Stephens College
St Stephens College
QLD
QLD
Race 1339. MTK2 500 14 : Male Under 14 TK2 500Direct Final
Start Time: 8:45 AM500M

CONSOLIDATED
Race 146. MK1 500 11 : Male Under 11 K1 500Direct Final
Start Time: 8:50 AM500M
L3 Jessop, MatthewPacific LutheranQLD
L4 Proger, CodyPacific LutheranQLD
L5 Ford, TomPacific LutheranQLD
L6 Mitchell-Darley, KalaniElanora StateQLD
L7 Hardwick, DanielCurrumbin PrimaryQLD
Race 1530. MTK1 500 11 : Male Under 11 TK1 500Heat 1
Start Time: 8:55 AM500M
L3 smith, NoahPacific LutheranQLD
L4 Teed, AshtonPacific LutheranQLD
L5 Christie, KanePacific LutheranQLD
L6 Osbourne, RileyPacific LutheranQLD
L7 smith, joshPacific LutheranQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 1630. MTK1 500 11 : Male Under 11 TK1 500Heat 2
Start Time: 9:00 AM500M
L2 Harrys, WilliamPacific LutheranQLD
L3 Hall, DempseyPacific LutheranQLD
L4 Box, CharlesPacific LutheranQLD
L5 Donahue, EthanPacific LutheranQLD
L6 Edmonstone, JettPacific LutheranQLD
L7 Reid, WilliamAmbrose Treacy CollegeQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 1761. FK2 500: Female Open K2 500
85. FTK2 500: Female Open TK2 500
Direct Final
Start Time: 9:05 AM500M
FK2 500
L2 Fisher, Isabel
Baker, Erin
Emmanuel College
Varsity Lakes
QLD
QLD
L3 Parker, Samantha
Taylor, Kate
Lourdes Hill College
St Hildas
QLD
QLD
FTK2 500
L5 Jones, Jessica
Healey, Alexis
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L6 Dodds, Emmerson
Kerr, Susan
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Race 1885. FTK2 500 : Female Open TK2 500Direct Final
Start Time: 9:05 AM500M

CONSOLIDATED
Race 195. MK1 500 12 : Male Under 12 K1 500Direct Final
Start Time: 9:10 AM500M
L3 King Koi, SamuelAmbrose Treacy CollegeQLD
L4 Buhk, DeclanMaroochydore State HighQLD
L5 Cox, BillyPalm Beach CurrumbinQLD
L6 Outram, ZaleSunshine Beach State SchoQLD
L7 Bussenschutt, KalebWilliam Duncan State SchoQLD
L8 Burt-Poloai, MaaMaroochydore State HighQLD
Race 2029. MTK1 500 12 : Male Under 12 TK1 500Direct Final
Start Time: 9:15 AM500M
L3 Jessop, ThomasPacific LutheranQLD
L4 Way, RichardPacific LutheranQLD
L5 Jones, LucaPacific LutheranQLD
L6 Cates, RhysSt Josephs Gregory TerrQLD
L7 Reid, LachlanAmbrose Treacy CollegeQLD
Race 2162. FK2 500 16 : Female Under 16 K2 500Direct Final
Start Time: 9:20 AM500M
L3 Gill, Isabella
Blanch, Erin
Hillcrest Christian
Miami High School Qld
QLD
QLD
L4 Butler, Sophie
Peters, Lauren
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L5 Duffy, Mackenzie
Kaihau, Grace
Siena Catholic
Mathew Flinders Anglican
QLD
QLD
L6 Ivanisevic, Ryley
Parker, Gabby
Wynnum Redlands
Lourdes Hill College
QLD
QLD
Race 2292. FTK2 500 16 : Female Under 16 TK2 500Direct Final
Start Time: 9:25 AM500M
L2 Close, Felicity
Baker, Millie
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L3 Barwick, Millie
Peters, Erynn
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L4 Spain, Riley
McClusky, Sophie
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L5 Howie, Megan
Thurbon, Tara
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L6 Begley, Nikita
Stewart, Amelia
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L7 Donato, Gabrielle
Whiteley, Natasha
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L8 Norbury, Katie
Swain, Ashley
St Stephens College
St Stephens College
QLD
QLD
Race 234. MK1 500 13 : Male Under 13 K1 500Heat 1
Start Time: 9:30 AM500M
L3 Steel, JackAmbrose Treacy CollegeQLD
L4 Warriner, LiamAmbrose Treacy CollegeQLD
L5 Siddell, CaylanJohn Paul CollegeQLD
L6 Gothorp, JackPacific LutheranQLD
L7 Heinz, NathanPacific LutheranQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 244. MK1 500 13 : Male Under 13 K1 500Heat 2
Start Time: 9:35 AM500M
L2 Daniel, LiamHome SchooledQLD
L3 Hunter, FinnPalm Beach CurrumbinQLD
L4 Frost, DanielPalm Beach CurrumbinQLD
L5 Heber, KeeganPalm Beach CurrumbinQLD
L6 Mclean, ThomasPalm Beach CurrumbinQLD
L7 King Koi, ThomasSt Josephs Gregory TerrQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 2528. MTK1 500 13 : Male Under 13 TK1 500Direct Final
Start Time: 9:40 AM500M
L3 Hoskings, AngusAmbrose Treacy CollegeQLD
L4 Cross-Pitcher, JacobPacific LutheranQLD
L5 Roth, chrisPacific LutheranQLD
L6 Kelly, TajPacific LutheranQLD
L7 Reid, CarterAmbrose Treacy CollegeQLD
Race 2663. FK2 500 14 : Female Under 14 K2 500Direct Final
Start Time: 9:45 AM500M
L4 Rixon, Sophie
Fay, Alicia
Marymount College
Mathew Flinders Anglican
QLD
QLD
L5 Maclachlan, Ella
Sterry, Kelsea
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
L6 Fuller, Madison
Marsh, Ellie
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
Race 2787. FTK2 500 14 : Female Under 14 TK2 500Heat 1
Start Time: 9:50 AM500M
L3 Butler, Shannay
Bailey, Olivia
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L4 Olm, Madeline
Dimmick, Bethany
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L5 Zemek, Claire
Reardon, Taylah
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L6 Stratford, Maggie
Price, Jami
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 2887. FTK2 500 14 : Female Under 14 TK2 500Heat 2
Start Time: 9:55 AM500M
L3 Belz, Mikayla
Somerville, Claudia
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L4 Dickson, Ella
Ryan, Sklyer
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L5 Doyle, Konstantina
smith, Elizabeth
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L6 Bolton, Camille
Wills-Grace, Phoebe
Mathew Flinders Anglican
Mathew Flinders Anglican
QLD
QLD
L7 Bamforth, Nikki
MCGRATH, SARAH
St Rita's College
Albany Creek State High S
QLD
QLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 2990. FTK2 500 11 : Female Under 11 TK2 500Direct Final
Start Time: 10:00 AM500M
L3 Graves, Katie
O'Connor, Bethany
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L4 Gover, Evy
Monro, Rani
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L5 Cross-Pitcher, Mikayla
Heinz, Sophia
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L6 Graves, Tegan
Woods, Eliza
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L7 Lund, Ava
Carroll, Dakota
Tallebudgera State School
Varsity College
QLD
QLD
Race 301. MK1 500: Male Open K1 500
25. MTK1 500: Male Open TK1 500
A Final
Start Time: 10:15 AM500M
MK1 500
L1 Singleton, RoryPacific LutheranQLD
L2 Gilliman, MichaelPacific LutheranQLD
L3 Sarvari, JoshuaPacific LutheranQLD
L4 Donato, MichaelPacific LutheranQLD
L5 Thomas, BenjaminPacific LutheranQLD
L6 Jones-Rew, JoshuaKawana Waters StateQLD
MTK1 500
L7 Copley, MatthewPacific LutheranQLD
L8 Hume, JacobPacific LutheranQLD
Race 3125. MTK1 500 : Male Open TK1 500Direct Final
Start Time: 10:15 AM500M

CONSOLIDATED
Race 3265. FK2 500 12: Female Under 12 K2 500
89. FTK2 500 12: Female Under 12 TK2 500
Direct Final
Start Time: 10:20 AM500M
FTK2 500 12
L3 Hosking, Stella
Warriner, Elizabeth
Kelvin Grove State
Holy Family Indooroopilly
QLD
QLD
L4 Green, Emelia
Ingerman, Nadia
Morton Bay College
Birkdale South
QLD
QLD
FK2 500 12
L6 Ubrthien, Holly
Winter-O, Cossette
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L7 Carroll, Zali
Rixon, Natalee
Varsity College
St Vincents
QLD
QLD
Race 3365. FK2 500 12 : Female Under 12 K2 500Direct Final
Start Time: 10:20 AM500M

CONSOLIDATED
Race 342. MK1 500 16 : Male Under 16 K1 500Heat 1
Start Time: 10:25 AM500M
L1 Gray, JonathonIona CollegeQLD
L2 Bowness, DavidIona CollegeQLD
L3 Mole, DanielIona CollegeQLD
L4 Bicknell, JackIona CollegeQLD
L5 Prior, DylanMountain Creek State HighQLD
L6 Carter, ElliottMaroochydore State HighQLD
L7 Mcveigh, RysPalm Beach CurrumbinQLD
L8 Emery, JordanPalm Beach CurrumbinQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 352. MK1 500 16 : Male Under 16 K1 500Heat 2
Start Time: 10:30 AM500M
L1 Bryson, TomPalm Beach CurrumbinQLD
L2 Grant, LachlanPalm Beach CurrumbinQLD
L3 Shingles, JamesMaroochydore State HighQLD
L4 Little, JessePalm Beach CurrumbinQLD
L5 Chesbro, LoganPalm Beach CurrumbinQLD
L6 Wilson, AlexPalm Beach CurrumbinQLD
L7 Broderick, JackSiena CatholicQLD
L8 Thompson, AidenSt Josephs Gregory TerrQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 3626. MTK1 500 16: Male Under 16 TK1 500
98. MC1 500 Comb: Male Comb C1 500
Direct Final
Start Time: 10:35 AM500M
MTK1 500 16
L2 Long, JordanSt Josephs Gregory TerrQLD
L3 Stone, HarryPacific LutheranQLD
L4 Erasmus, MichaelSt Josephs Gregory TerrQLD
L5 Stewart, NathanSt Stephens CollegeQLD
MC1 500 Comb
L7[U16] Manning, BenjaminKings Christian CollegeQLD
Race 3798. MC1 500 Comb : Male Comb C1 500Direct Final
Start Time: 10:35 AM500M

CONSOLIDATED
Race 3864. FK2 500 13: Female Under 13 K2 500
88. FTK2 500 13: Female Under 13 TK2 500
Direct Final
Start Time: 10:40 AM500M
FK2 500 13
L3 Richardson, Chaise
Lund, Hannah
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
FTK2 500 13
L5 Graves, Brooklyn
Woods, Emma
Pacific Lutheran
Kawana Waters State
QLD
QLD
L6 Redelinghuys, Elzani
Van Zyl, Mia
St Stephens College
St Stephens College
QLD
QLD
L7 cole, stella
Merciar, Asia
St Stephens College
St Stephens College
QLD
QLD
L8 Borchert-Entjes, Taylor
O'Hara, Caitlin
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
Race 3988. FTK2 500 13 : Female Under 13 TK2 500Direct Final
Start Time: 10:40 AM500M

CONSOLIDATED
Race 403. MK1 500 14 : Male Under 14 K1 500Direct Final
Start Time: 10:45 AM500M
L2 Bancroft, LachlanMaroochydore State HighQLD
L3 Brown, JacksonPacific LutheranQLD
L4 Morris, LukePacific LutheranQLD
L5 Cox, JamiePalm Beach CurrumbinQLD
L6 WILSON, CALLUMPalm Beach CurrumbinQLD
L7 Brodhurst-Hill, CarterPalm Beach CurrumbinQLD
Race 4127. MTK1 500 14 : Male Under 14 TK1 500Direct Final
Start Time: 10:50 AM500M
L4 Simpson, JosephPacific LutheranQLD
L5 Graver, BradPacific LutheranQLD
L6 Voskuilen, JackSt Stephens CollegeQLD
L7 Pettigrew, AlexSunshine Coast GrammarQLD
Race 4212. MK2 500 11: Male Under 11 K2 500
42. MTK2 500 11: Male Under 11 TK2 500
Direct Final
Start Time: 10:55 AM200M
MTK2 500 11
L2 Hardwick, Daniel
Mitchell-Darley, Kalani
Currumbin Primary
Elanora State
QLD
QLD
MK2 500 11
L3 Ford, Tom
Jessop, Matthew
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
MTK2 500 11
L4 smith, josh
smith, Noah
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L5 Edmonstone, Jett
Christie, Kane
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L6 Box, Charles
Harrys, William
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L7 Osbourne, Riley
Teed, Ashton
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L8 Hall, Dempsey
Donahue, Ethan
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Race 4342. MTK2 500 11 : Male Under 11 TK2 500Direct Final
Start Time: 10:55 AM500M

CONSOLIDATED
Race 4449. FK1 500 : Female Open K1 500Direct Final
Start Time: 11:00 AM500M
L2 Fisher, IsabelEmmanuel CollegeQLD
L3 Josephs, EllieEmmanuel CollegeQLD
L4 Burt-Poloai, CaitlinKawana Waters StateQLD
L5 Parker, SamanthaLourdes Hill CollegeQLD
L6 Cook, TylerPalm Beach CurrumbinQLD
L7 Taylor, KateSt HildasQLD
Race 4573. FTK1 500 : Female Open TK1 500Direct Final
Start Time: 11:05 AM500M
L4 Healey, AlexisLourdes Hill CollegeQLD
L5 Jones, JessicaLourdes Hill CollegeQLD
L6 Kerr, SusanPacific LutheranQLD
Race 4650. FK1 500 16 : Female Under 16 K1 500Direct Final
Start Time: 11:10 AM500M
L1 Ivanisevic, RileyLourdes Hill CollegeQLD
L2 Butler, SophieLourdes Hill CollegeQLD
L3 Parker, GabbyLourdes Hill CollegeQLD
L4 Peters, LaurenLourdes Hill CollegeQLD
L5 Kaihau, GraceMathew Flinders AnglicanQLD
L6 Blanch, ErinMiami High School QldQLD
L7 Duffy, MackenzieSiena CatholicQLD
L8 Massie, TiarneeSunshine Coast GrammarQLD
L9 Gill, IsabellaHillcrest ChristianQLD
Race 4774. FTK1 500 16 : Female Under 16 TK1 500Heat 1
Start Time: 11:15 AM500M
L2 Spain, RileyLourdes Hill CollegeQLD
L3 McClusky, SophieLourdes Hill CollegeQLD
L4 Thurbon, TaraLourdes Hill CollegeQLD
L5 Baker, MillieLourdes Hill CollegeQLD
L6 Stewart, AmeliaLourdes Hill CollegeQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 4874. FTK1 500 16 : Female Under 16 TK1 500Heat 2
Start Time: 11:20 AM500M
L2 Barwick, MillieLourdes Hill CollegeQLD
L3 Howie, MeganLourdes Hill CollegeQLD
L4 Brown, AnnemikaPacific LutheranQLD
L5 Dodds, EmmersonPacific LutheranQLD
L6 Donato, GabriellePacific LutheranQLD
L7 Swain, AshleySt Stephens CollegeQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 4910. MK2 500 13: Male Under 13 K2 500
40. MTK2 500 13: Male Under 13 TK2 500
41. MTK2 500 12: Male Under 12 TK2 500
Direct Final
Start Time: 11:25 AM500M
MK2 500 13
L1 King Koi, Thomas
King Koi, Samuel
St Josephs Gregory Terr
Ambrose Treacy College
QLD
QLD
L2 Steel, Jack
Warriner, Liam
Ambrose Treacy College
Ambrose Treacy College
QLD
QLD
L3 Frost, Daniel
Heber, Keegan
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
L4 Cox, Billy
Hunter, Finn
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
MTK2 500 13
L5 Kelly, Taj
Jessop, Thomas
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L6 Heinz, Nathan
Cross-Pitcher, Jacob
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L7 Roth, chris
Proger, Cody
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
MTK2 500 12
L8 Jones, Luca
Way, Richard
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L9 Burt-Poloai, Maa
Buhk, Declan
Maroochydore State High
Maroochydore State High
QLD
QLD
Race 5040. MTK2 500 13 : Male Under 13 TK2 500Direct Final
Start Time: 11:25 AM500M

CONSOLIDATED
Race 5141. MTK2 500 12 : Male Under 12 TK2 500Direct Final
Start Time: 11:25 AM500M

CONSOLIDATED
Race 5251. FK1 500 14 : Female Under 14 K1 500Direct Final
Start Time: 11:30 AM500M
L1 Peters, ErynnLourdes Hill CollegeQLD
L2 Fay, AliciaMathew Flinders AnglicanQLD
L3 Whiteley, NatashaPacific LutheranQLD
L4 Bryrne, KaitlynPalm Beach CurrumbinQLD
L5 Fuller, MadisonPalm Beach CurrumbinQLD
L6 Sterry, KelseaPalm Beach CurrumbinQLD
L7 Marsh, ElliePalm Beach CurrumbinQLD
L8 Outram, ElectraSunshine Beach State SchoQLD
Race 5375. FTK1 500 14 : Female Under 14 TK1 500Heat 1
Start Time: 11:35 AM500M
L2 MCGRATH, SARAHAlbany Creek State High SQLD
L3 Begley, NikitaLourdes Hill CollegeQLD
L4 Price, JamiLourdes Hill CollegeQLD
L5 Olm, MadelineLourdes Hill CollegeQLD
L6 Doyle, KonstantinaLourdes Hill CollegeQLD
L7 Bailey, OliviaLourdes Hill CollegeQLD
L8 Reardon, TaylahLourdes Hill CollegeQLD

Progress: 1,2->Final + 2 Next Fastest Crews
Race 5475. FTK1 500 14 : Female Under 14 TK1 500Heat 2
Start Time: 11:40 AM500M
L2 Somerville, ClaudiaLourdes Hill CollegeQLD
L3 Stratford, MaggieLourdes Hill CollegeQLD
L4 Belz, MikaylaLourdes Hill CollegeQLD
L5 Dimmick, BethanyLourdes Hill CollegeQLD
L6 Close, FelicityLourdes Hill CollegeQLD

Progress: 1,2->Final + 2 Next Fastest Crews
Race 5575. FTK1 500 14 : Female Under 14 TK1 500Heat 3
Start Time: 11:45 AM500M
L2 Ryan, SklyerLourdes Hill CollegeQLD
L3 McGovern, PatriciaLourdes Hill CollegeQLD
L4 Zemek, ClaireLourdes Hill CollegeQLD
L5 smith, ElizabethLourdes Hill CollegeQLD
L6 Bolton, CamilleMathew Flinders AnglicanQLD
L7 Norbury, KatieSt Josephs Gregory TerrQLD
L8 Bamforth, NikkiSt Rita's CollegeQLD

Progress: 1,2->Final + 2 Next Fastest Crews
Race 5678. FTK1 500 11 : Female Under 11 TK1 500Final
Start Time: 12:20 PM500M
L1 Wills-Grace, KhiaMathew Flinders AnglicanQLD
L2 O'Connor, BethanyPacific LutheranQLD
L3 Graves, TeganPacific LutheranQLD
L4 Woods, ElizaPacific LutheranQLD
L5 Hosking, StellaKelvin Grove StateQLD
L6 Cross-Pitcher, MikaylaPacific LutheranQLD
L7 Heinz, SophiaPacific LutheranQLD
L8 Graves, KatiePacific LutheranQLD
Race 5730. MTK1 500 11 : Male Under 11 TK1 500Final
Start Time: 12:25 PM500M
L1 Osbourne, RileyPacific LutheranQLD
L2 Edmonstone, JettPacific LutheranQLD
L3 smith, NoahPacific LutheranQLD
L4 Box, CharlesPacific LutheranQLD
L5 Christie, KanePacific LutheranQLD
L6 Reid, WilliamAmbrose Treacy CollegeQLD
L7 Teed, AshtonPacific LutheranQLD
L8 Hall, DempseyPacific LutheranQLD
Race 584. MK1 500 13 : Male Under 13 K1 500Final
Start Time: 12:30 PM500M
L1 Siddell, CaylanJohn Paul CollegeQLD
L2 Heber, KeeganPalm Beach CurrumbinQLD
L3 Heinz, NathanPacific LutheranQLD
L4 Frost, DanielPalm Beach CurrumbinQLD
L5 Warriner, LiamAmbrose Treacy CollegeQLD
L6 Daniel, LiamHome SchooledQLD
L7 Steel, JackAmbrose Treacy CollegeQLD
L8 King Koi, ThomasSt Josephs Gregory TerrQLD
Race 5987. FTK2 500 14 : Female Under 14 TK2 500Final
Start Time: 12:35 PM500M
L1 Doyle, Konstantina
smith, Elizabeth
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L2 Olm, Madeline
Dimmick, Bethany
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L3 Bolton, Camille
Wills-Grace, Phoebe
Mathew Flinders Anglican
Mathew Flinders Anglican
QLD
QLD
L4 Butler, Shannay
Bailey, Olivia
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L5 Bamforth, Nikki
MCGRATH, SARAH
St Rita's College
Albany Creek State High S
QLD
QLD
L6 Zemek, Claire
Reardon, Taylah
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L7 Belz, Mikayla
Somerville, Claudia
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L8 Stratford, Maggie
Price, Jami
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
Race 602. MK1 500 16 : Male Under 16 K1 500Final
Start Time: 12:40 PM500M
L1 Carter, ElliottMaroochydore State HighQLD
L2 Grant, LachlanPalm Beach CurrumbinQLD
L3 Prior, DylanMountain Creek State HighQLD
L4 Broderick, JackSiena CatholicQLD
L5 Gray, JonathonIona CollegeQLD
L6 Shingles, JamesMaroochydore State HighQLD
L7 Mole, DanielIona CollegeQLD
L8 Bryson, TomPalm Beach CurrumbinQLD
Race 6174. FTK1 500 16 : Female Under 16 TK1 500Final
Start Time: 12:45 PM500M
L1 McClusky, SophieLourdes Hill CollegeQLD
L2 Swain, AshleySt Stephens CollegeQLD
L3 Spain, RileyLourdes Hill CollegeQLD
L4 Howie, MeganLourdes Hill CollegeQLD
L5 Stewart, AmeliaLourdes Hill CollegeQLD
L6 Barwick, MillieLourdes Hill CollegeQLD
L7 Baker, MillieLourdes Hill CollegeQLD
L8 Donato, GabriellePacific LutheranQLD
Race 6275. FTK1 500 14 : Female Under 14 TK1 500Final
Start Time: 12:50 PM500M
L1 smith, ElizabethLourdes Hill CollegeQLD
L2 Bolton, CamilleMathew Flinders AnglicanQLD
L3 Close, FelicityLourdes Hill CollegeQLD
L4 Begley, NikitaLourdes Hill CollegeQLD
L5 Bamforth, NikkiSt Rita's CollegeQLD
L6 MCGRATH, SARAHAlbany Creek State High SQLD
L7 Somerville, ClaudiaLourdes Hill CollegeQLD
L8 Zemek, ClaireLourdes Hill CollegeQLD
Race 6360. FK1 200 11 : Female Under 11 K1 200Direct Final
Start Time: 1:10 PM200M
L4 Rixon, NataleeSt VincentsQLD
L5 Lund, AvaTallebudgera State SchoolQLD
L6 Carroll, DakotaVarsity CollegeQLD
Race 6484. FTK1 200 11 : Female Under 11 TK1 200Heat 1
Start Time: 1:13 PM200M
L3 Hosking, StellaKelvin Grove StateQLD
L4 Wills-Grace, KhiaMathew Flinders AnglicanQLD
L5 O'Connor, BethanyPacific LutheranQLD
L6 Woods, ElizaPacific LutheranQLD
L7 Heinz, SophiaPacific LutheranQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 6584. FTK1 200 11 : Female Under 11 TK1 200Heat 2
Start Time: 1:16 PM200M
L3 Monro, RaniPacific LutheranQLD
L4 Graves, TeganPacific LutheranQLD
L5 Cross-Pitcher, MikaylaPacific LutheranQLD
L6 Gover, EvyPacific LutheranQLD
L7 Graves, KatiePacific LutheranQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 6619. MK2 200: Male Open K2 200
43. MTK2 200: Male Open TK2 200
A Final
Start Time: 1:19 PM200M
MK2 200
L2 Jones-Rew, Joshua
Jones-Rew, Joshua
Kawana Waters State
Kawana Waters State
QLD
QLD
L3 Gilliman, Michael
Donato, Michael
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
MTK2 200
L5 Copley, Matthew
Sarvari, Joshua
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L6 Thomas, Benjamin
Singleton, Rory
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Race 6759. FK1 200 12: Female Under 12 K1 200
83. FTK1 200 12: Female Under 12 TK1 200
A Final
Start Time: 1:22 PM200M
FK1 200 12
L1 Ingerman, NadiaBirkdale SouthQLD
L2 Winter-O, CossettePacific LutheranQLD
L3 Richardson, ChaisePalm Beach CurrumbinQLD
L4 Carroll, ZaliVarsity CollegeQLD
FTK1 200 12
L6 Green, EmeliaMorton Bay CollegeQLD
L7 Warriner, ElizabethHoly Family IndooroopillyQLD
L8 Ubrthien, HollyPacific LutheranQLD
Race 6820. MK2 200 16 : Male Under 16 K2 200Direct Final
Start Time: 1:25 PM200M
L3 Little, Jesse
Bryson, Tom
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
L4 Emery, Jordan
Tighe, Charlie
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
L5 Bryson, Tom
Mcveigh, Rys
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
L6 Prior, Dylan
Broderick, Jack
Mountain Creek State High
Siena Catholic
QLD
QLD
L7 Bicknell, Jack
Bowness, David
Iona College
Iona College
QLD
QLD
L8 Mole, Daniel
Gray, Jonathon
Iona College
Iona College
QLD
QLD
Race 6944. MTK2 200 16 : Male Under 16 TK2 200Direct Final
Start Time: 1:28 PM200M
L4 Stone, Harry
Graver, Brad
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L5 Stewart, Nathan
Redelinghuys, Hardus
St Stephens College
St Stephens College
QLD
QLD
L6 Erasmus, Michael
Long, Jordan
St Stephens College
St Stephens College
QLD
QLD
Race 7058. FK1 200 13 : Female Under 13 K1 200Direct Final
Start Time: 1:31 PM200M
L3 Gray, SarahSan SistoQLD
L4 Maclachlan, EllaPalm Beach CurrumbinQLD
L5 Rixon, SophieMarymount CollegeQLD
L6 Butler, ShannayLourdes Hill CollegeQLD
L7 Woods, EmmaKawana Waters StateQLD
L8 Lund, HannahPalm Beach CurrumbinQLD
Race 7182. FTK1 200 13 : Female Under 13 TK1 200Direct Final
Start Time: 1:33 PM200M
L1 Borchert-Entjes, TaylorLourdes Hill CollegeQLD
L2 Redelinghuys, ElzaniSt Stephens CollegeQLD
L3 Van Zyl, MiaSt Stephens CollegeQLD
L4 Merciar, AsiaSt Josephs Gregory TerrQLD
L5 cole, stellaSt Josephs Gregory TerrQLD
L6 Graves, BrooklynPacific LutheranQLD
L7 Wills-Grace, PhoebeMathew Flinders AnglicanQLD
L8 O'Hara, CaitlinLourdes Hill CollegeQLD
L9 Woods, EmmaKawana Waters StateQLD
Race 7221. MK2 200 14: Male Under 14 K2 200
39. MTK2 500 14: Male Under 14 TK2 500
A Final
Start Time: 1:36 PM500M
MK2 200 14
L2 Brodhurst-Hill, Carter
Cox, Jamie
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
L3 WILSON, CALLUM
Mclean, Thomas
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
L4 Gothorp, Jack
Simpson, Joseph
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L5 Brown, Jackson
Morris, Luke
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
MTK2 500 14
L7 Cates, Rhys
Voskuilen, Jack
St Stephens College
St Stephens College
QLD
QLD
Race 7318. MK1 200 11 : Male Under 11 K1 200Direct Final
Start Time: 1:39 PM200M
L2 Hardwick, DanielCurrumbin PrimaryQLD
L3 Ford, TomPacific LutheranQLD
L4 Proger, CodyPacific LutheranQLD
L5 Jessop, MatthewPacific LutheranQLD
L6 Mitchell-Darley, KalaniElanora StateQLD
Race 7436. MTK1 200 11 : Male Under 11 TK1 200Heat 1
Start Time: 1:42 PM200M
L2 Teed, AshtonPacific LutheranQLD
L3 Hall, DempseyPacific LutheranQLD
L4 Box, CharlesPacific LutheranQLD
L5 Harrys, WilliamPacific LutheranQLD
L6 Donahue, EthanPacific LutheranQLD
L7 Reid, WilliamAmbrose Treacy CollegeQLD
Race 7536. MTK1 200 11 : Male Under 11 TK1 200Heat 2
Start Time: 1:45 PM200M
L3 smith, joshPacific LutheranQLD
L4 Edmonstone, JettPacific LutheranQLD
L5 Osbourne, RileyPacific LutheranQLD
L6 smith, NoahPacific LutheranQLD
L7 Christie, KanePacific LutheranQLD
Race 7661. FK2 500: Female Open K2 500
85. FTK2 500: Female Open TK2 500
A Final
Start Time: 1:48 PM500M
FK2 500
L3 Fisher, Isabel
Baker, Erin
Emmanuel College
Varsity Lakes
QLD
QLD
L4 Parker, Samantha
Taylor, Kate
Lourdes Hill College
St Hildas
QLD
QLD
FTK2 500
L6 Dodds, Emmerson
Kerr, Susan
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L7 Jones, Jessica
Healey, Alexis
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
Race 7717. MK1 200 12 : Male Under 12 K1 200Direct Final
Start Time: 1:51 PM200M
L3 Bussenschutt, KalebWilliam Duncan State SchoQLD
L4 Outram, ZaleSunshine Beach State SchoQLD
L5 Cox, BillyPalm Beach CurrumbinQLD
L6 Buhk, DeclanMaroochydore State HighQLD
L7 King Koi, SamuelAmbrose Treacy CollegeQLD
L8 Burt-Poloai, MaaMaroochydore State HighQLD
Race 7835. MTK1 200 12 : Male Under 12 TK1 200Direct Final
Start Time: 1:54 PM200M
L2 Reid, LachlanAmbrose Treacy CollegeQLD
L3 Cates, RhysSt Josephs Gregory TerrQLD
L4 Way, RichardPacific LutheranQLD
L5 Jessop, ThomasPacific LutheranQLD
L6 Teed, AshtonPacific LutheranQLD
L7 Jones, LucaPacific LutheranQLD
Race 7968. FK2 200 16 : Female Under 16 K2 200Direct Final
Start Time: 1:57 PM200M
L3 Ivanisevic, Ryley
Parker, Gabby
Wynnum Redlands
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L4 Duffy, Mackenzie
Kaihau, Grace
Siena Catholic
Mathew Flinders Anglican
QLD
QLD
L5 Butler, Sophie
Peters, Lauren
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L6 Gill, Isabella
Blanch, Erin
Hillcrest Christian
Miami High School Qld
QLD
QLD
Race 8086. FTK2 200 16 : Female Under 16 TK2 200Direct Final
Start Time: 2:00 PM200M
L2 Barwick, Millie
Peters, Erynn
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L3 Norbury, Katie
Swain, Ashley
St Stephens College
St Stephens College
QLD
QLD
L4 Donato, Gabrielle
Whiteley, Natasha
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L5 Spain, Riley
McClusky, Sophie
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L6 Close, Felicity
Baker, Millie
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L7 Begley, Nikita
Stewart, Amelia
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L8 Howie, Megan
Thurbon, Tara
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
Race 8116. MK1 200 13 : Male Under 13 K1 200Heat 1
Start Time: 2:03 PM200M
L3 Steel, JackAmbrose Treacy CollegeQLD
L4 Mclean, ThomasPalm Beach CurrumbinQLD
L5 Warriner, LiamAmbrose Treacy CollegeQLD
L6 Heber, KeeganPalm Beach CurrumbinQLD
L7 King Koi, ThomasSt Josephs Gregory TerrQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 8216. MK1 200 13 : Male Under 13 K1 200Heat 2
Start Time: 2:06 PM200M
L2 Daniel, LiamHome SchooledQLD
L3 Siddell, CaylanJohn Paul CollegeQLD
L4 Frost, DanielPalm Beach CurrumbinQLD
L5 Gothorp, JackPacific LutheranQLD
L6 Hunter, FinnPalm Beach CurrumbinQLD
L7 Heinz, NathanPacific LutheranQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 8334. MTK1 200 13 : Male Under 13 TK1 200Direct Final
Start Time: 2:09 PM200M
L2 Jessop, ThomasPacific LutheranQLD
L3 Roth, chrisPacific LutheranQLD
L4 Cross-Pitcher, JacobPacific LutheranQLD
L5 Kelly, TajPacific LutheranQLD
L6 Hoskings, AngusAmbrose Treacy CollegeQLD
L7 Reid, CarterAmbrose Treacy CollegeQLD
Race 8469. FK2 200 14 : Female Under 14 K2 200Direct Final
Start Time: 2:12 PM200M
L4 Rixon, Sophie
Fay, Alicia
Marymount College
Mathew Flinders Anglican
QLD
QLD
L5 Sterry, Kelsea
Maclachlan, Ella
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
L6 Marsh, Ellie
Fuller, Madison
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
Race 8593. FTK2 200 14 : Female Under 14 TK2 200Heat 1
Start Time: 2:15 PM200M
L2 Bamforth, Nikki
MCGRATH, SARAH
St Rita's College
Albany Creek State High S
QLD
QLD
L3 Dickson, Ella
McGovern, Patricia
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L4 Bolton, Camille
Wills-Grace, Phoebe
Mathew Flinders Anglican
Mathew Flinders Anglican
QLD
QLD
L5 Doyle, Konstantina
smith, Elizabeth
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L6 Belz, Mikayla
Somerville, Claudia
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 8693. FTK2 200 14 : Female Under 14 TK2 200Heat 2
Start Time: 2:18 PM200M
L3 Butler, Shannay
Bailey, Olivia
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L4 Stratford, Maggie
Price, Jami
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L5 Olm, Madeline
Dimmick, Bethany
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L6 Zemek, Claire
Reardon, Taylah
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 8713. MK1 200: Male Open K1 200
31. MTK1 200: Male Open TK1 200
A Final
Start Time: 2:21 PM200M
MTK1 200
L1 Copley, MatthewPacific LutheranQLD
L2 Hume, JacobPacific LutheranQLD
MK1 200
L3 Gilliman, MichaelPacific LutheranQLD
L4 Sarvari, JoshuaPacific LutheranQLD
L5 Donato, MichaelPacific LutheranQLD
L6 Thomas, BenjaminPacific LutheranQLD
L7 Singleton, RoryPacific LutheranQLD
L8 Jones-Rew, JoshuaKawana Waters StateQLD
Race 8896. FTK2 200 11 : Female Under 11 TK2 200Direct Final
Start Time: 2:24 PM200M
L3 Graves, Tegan
Woods, Eliza
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L4 Cross-Pitcher, Mikayla
Heinz, Sophia
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L5 Gover, Evy
Monro, Rani
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L6 Graves, Katie
O'Connor, Bethany
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L7 Lund, Ava
Carroll, Dakota
Tallebudgera State School
Varsity College
QLD
QLD
Race 8971. FK2 200 12: Female Under 12 K2 200
95. FTK2 200 12: Female Under 12 TK2 200
Direct Final
Start Time: 2:27 PM200M
FK2 200 12
L3 Carroll, Zali
Rixon, Natalee
Varsity College
St Vincents
QLD
QLD
L4 Ubrthien, Holly
Winter-O, Cossette
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
FTK2 200 12
L6 Green, Emelia
Ingerman, Nadia
Morton Bay College
Birkdale South
QLD
QLD
L7 Hosking, Stella
Warriner, Elizabeth
Kelvin Grove State
Holy Family Indooroopilly
QLD
QLD
Race 9014. MK1 200 16 : Male Under 16 K1 200Heat 1
Start Time: 2:30 PM200M
L1 Redelinghuys, HardusSt Stephens CollegeQLD
L2 Gray, JonathonIona CollegeQLD
L3 Broderick, JackSiena CatholicQLD
L4 Bowness, DavidIona CollegeQLD
L5 Chesbro, LoganPalm Beach CurrumbinQLD
L6 Mole, DanielIona CollegeQLD
L7 Little, JessePalm Beach CurrumbinQLD
L8 Bicknell, JackIona CollegeQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 9114. MK1 200 16 : Male Under 16 K1 200Heat 2
Start Time: 2:33 PM200M
L1 Shingles, JamesMaroochydore State HighQLD
L2 Prior, DylanMountain Creek State HighQLD
L3 Grant, LachlanPalm Beach CurrumbinQLD
L4 Wilson, AlexPalm Beach CurrumbinQLD
L5 Bryson, TomPalm Beach CurrumbinQLD
L6 Carter, ElliottMaroochydore State HighQLD
L7 Emery, JordanPalm Beach CurrumbinQLD
L8 Mcveigh, RysPalm Beach CurrumbinQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 9232. MTK1 200 16: Male Under 16 TK1 200
97. MC1 200 Comb: Male Comb C1 200
A Final
Start Time: 2:36 PM200M
MC1 200 Comb
L3[U16] Manning, BenjaminKings Christian CollegeQLD
MTK1 200 16
L5 Stewart, NathanSt Stephens CollegeQLD
L6 Erasmus, MichaelSt Josephs Gregory TerrQLD
L7 Stone, HarryPacific LutheranQLD
Race 9370. FK2 200 13: Female Under 13 K2 200
94. FTK2 200 13: Female Under 13 TK2 200
A Final
Start Time: 2:39 PM200M
FK2 200 13
L3 Richardson, Chaise
Lund, Hannah
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
FTK2 200 13
L5 Redelinghuys, Elzani
Van Zyl, Mia
St Stephens College
St Stephens College
QLD
QLD
L6 cole, stella
Merciar, Asia
St Stephens College
St Stephens College
QLD
QLD
L7 Graves, Brooklyn
Woods, Emma
Pacific Lutheran
Kawana Waters State
QLD
QLD
L8 O'Hara, Caitlin
Borchert-Entjes, Taylor
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
Race 9415. MK1 200 14 : Male Under 14 K1 200Direct Final
Start Time: 2:42 PM200M
L3 WILSON, CALLUMPalm Beach CurrumbinQLD
L4 Cox, JamiePalm Beach CurrumbinQLD
L5 Brodhurst-Hill, CarterPalm Beach CurrumbinQLD
L6 Brown, JacksonPacific LutheranQLD
L7 Morris, LukePacific LutheranQLD
L8 Bancroft, LachlanMaroochydore State HighQLD
Race 9533. MTK1 200 14 : Male Under 14 TK1 200Direct Final
Start Time: 2:45 PM200M
L2 Long, JordanSt Josephs Gregory TerrQLD
L4 Pettigrew, AlexSunshine Coast GrammarQLD
L5 Voskuilen, JackSt Stephens CollegeQLD
L6 Simpson, JosephPacific LutheranQLD
L7 Graver, BradPacific LutheranQLD
Race 9623. MK2 200 12: Male Under 12 K2 200
24. MK2 200 11: Male Under 11 K2 200
48. MTK2 200 11: Male Under 11 TK2 200
A Final
Start Time: 2:48 PM200M
MTK2 200 11
L1 Hardwick, Daniel
Mitchell-Darley, Kalani
Currumbin Primary
Elanora State
QLD
QLD
L2 Osbourne, Riley
Teed, Ashton
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L3 Box, Charles
Harrys, William
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L4 Edmonstone, Jett
Christie, Kane
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L5 smith, josh
smith, Noah
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L6 Hall, Dempsey
Donahue, Ethan
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
MK2 200 12
L7 Burt-Poloai, Maa
Buhk, Declan
Maroochydore State High
Maroochydore State High
QLD
QLD
MK2 200 11
L8 Ford, Tom
Jessop, Matthew
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Race 9755. FK1 200 : Female Open K1 200Direct Final
Start Time: 2:51 PM200M
L2 Taylor, KateSt HildasQLD
L3 Cook, TylerPalm Beach CurrumbinQLD
L4 Parker, SamanthaLourdes Hill CollegeQLD
L5 Burt-Poloai, CaitlinKawana Waters StateQLD
L6 Josephs, EllieEmmanuel CollegeQLD
L7 Fisher, IsabelEmmanuel CollegeQLD
Race 9879. FTK1 200 : Female Open TK1 200Direct Final
Start Time: 2:54 PM200M
L4 Kerr, SusanPacific LutheranQLD
L5 Healey, AlexisLourdes Hill CollegeQLD
L6 Jones, JessicaLourdes Hill CollegeQLD
Race 9922. MK2 200 13: Male Under 13 K2 200
46. MTK2 200 13: Male Under 13 TK2 200
47. MTK2 200 12: Male Under 12 TK2 200
A Final
Start Time: 2:57 PM200M
MTK2 200 13
L1 Roth, chris
Proger, Cody
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L2 Heinz, Nathan
Cross-Pitcher, Jacob
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L3 Kelly, Taj
Jessop, Thomas
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
MK2 200 13
L4 Steel, Jack
Warriner, Liam
Ambrose Treacy College
Ambrose Treacy College
QLD
QLD
L5 King Koi, Thomas
King Koi, Samuel
St Josephs Gregory Terr
Ambrose Treacy College
QLD
QLD
L6 Frost, Daniel
Heber, Keegan
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
L7 Cox, Billy
Hunter, Finn
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
MTK2 200 12
L8 Jones, Luca
Way, Richard
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L9 Burt-Poloai, Maa
Buhk, Declan
Maroochydore State High
Maroochydore State High
QLD
QLD
Race 10056. FK1 200 16 : Female Under 16 K1 200Heat 1
Start Time: 3:00 PM200M
L3 Massie, TiarneeSunshine Coast GrammarQLD
L4 Gill, IsabellaHillcrest ChristianQLD
L5 Norbury, CaraSt Josephs Gregory TerrQLD
L6 Peters, LaurenLourdes Hill CollegeQLD
L7 Duffy, MackenzieSiena CatholicQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 10156. FK1 200 16 : Female Under 16 K1 200Heat 2
Start Time: 3:03 PM200M
L3 Ivanisevic, RileyLourdes Hill CollegeQLD
L4 Blanch, ErinMiami High School QldQLD
L5 Butler, SophieLourdes Hill CollegeQLD
L6 Kaihau, GraceMathew Flinders AnglicanQLD
L7 Parker, GabbyLourdes Hill CollegeQLD
Race 10280. FTK1 200 16 : Female Under 16 TK1 200Heat 1
Start Time: 3:06 PM200M
L2 Stewart, AmeliaLourdes Hill CollegeQLD
L3 Swain, AshleySt Stephens CollegeQLD
L4 Howie, MeganLourdes Hill CollegeQLD
L5 Dodds, EmmersonPacific LutheranQLD
L6 Spain, RileyLourdes Hill CollegeQLD
L7 Barwick, MillieLourdes Hill CollegeQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 10380. FTK1 200 16 : Female Under 16 TK1 200Heat 2
Start Time: 3:09 PM200M
L2 Close, FelicityLourdes Hill CollegeQLD
L3 McClusky, SophieLourdes Hill CollegeQLD
L4 Donato, GabriellePacific LutheranQLD
L5 Baker, MillieLourdes Hill CollegeQLD
L6 Brown, AnnemikaPacific LutheranQLD
L7 Thurbon, TaraLourdes Hill CollegeQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 10457. FK1 200 14 : Female Under 14 K1 200Direct Final
Start Time: 3:12 PM200M
L1 Peters, ErynnLourdes Hill CollegeQLD
L2 Bryrne, KaitlynPalm Beach CurrumbinQLD
L3 Fuller, MadisonPalm Beach CurrumbinQLD
L4 Marsh, ElliePalm Beach CurrumbinQLD
L5 Sterry, KelseaPalm Beach CurrumbinQLD
L6 Whiteley, NatashaPacific LutheranQLD
L7 Outram, ElectraSunshine Beach State SchoQLD
L8 Fay, AliciaMathew Flinders AnglicanQLD
Race 10581. FTK1 200 14 : Female Under 14 TK1 200Heat 1
Start Time: 3:15 PM200M
L2 MCGRATH, SARAHAlbany Creek State High SQLD
L3 Zemek, ClaireLourdes Hill CollegeQLD
L4 McGovern, PatriciaLourdes Hill CollegeQLD
L5 Ryan, SklyerLourdes Hill CollegeQLD
L6 smith, ElizabethLourdes Hill CollegeQLD
L7 Begley, NikitaLourdes Hill CollegeQLD
L8 Price, JamiLourdes Hill CollegeQLD

Progress: 1,2->Final + 2 Next Fastest Crews
Race 10681. FTK1 200 14 : Female Under 14 TK1 200Heat 2
Start Time: 3:18 PM200M
L2 Olm, MadelineLourdes Hill CollegeQLD
L3 Doyle, KonstantinaLourdes Hill CollegeQLD
L4 Bailey, OliviaLourdes Hill CollegeQLD
L5 Reardon, TaylahLourdes Hill CollegeQLD
L6 Somerville, ClaudiaLourdes Hill CollegeQLD
L7 Stratford, MaggieLourdes Hill CollegeQLD
L8 Belz, MikaylaLourdes Hill CollegeQLD

Progress: 1,2->Final + 2 Next Fastest Crews
Race 10781. FTK1 200 14 : Female Under 14 TK1 200Heat 3
Start Time: 3:21 PM200M
L4 Dimmick, BethanyLourdes Hill CollegeQLD
L5 Dickson, EllaLourdes Hill CollegeQLD
L6 Bolton, CamilleMathew Flinders AnglicanQLD
L7 Norbury, KatieSt Josephs Gregory TerrQLD
L8 Bamforth, NikkiSt Rita's CollegeQLD

Progress: 1,2->Final + 2 Next Fastest Crews
Race 10884. FTK1 200 11 : Female Under 11 TK1 200Final
Start Time: 3:35 PM200M
L1 Gover, EvyPacific LutheranQLD
L2 Wills-Grace, KhiaMathew Flinders AnglicanQLD
L3 Graves, TeganPacific LutheranQLD
L4 Woods, ElizaPacific LutheranQLD
L5 Cross-Pitcher, MikaylaPacific LutheranQLD
L6 Hosking, StellaKelvin Grove StateQLD
L7 Monro, RaniPacific LutheranQLD
L8 Heinz, SophiaPacific LutheranQLD
Race 10936. MTK1 200 11 : Male Under 11 TK1 200Final
Start Time: 3:38 PM200M
L1 Osbourne, RileyPacific LutheranQLD
L2 Donahue, EthanPacific LutheranQLD
L3 Hall, DempseyPacific LutheranQLD
L4 Box, CharlesPacific LutheranQLD
L5 Reid, WilliamAmbrose Treacy CollegeQLD
L6 Christie, KanePacific LutheranQLD
L7 Edmonstone, JettPacific LutheranQLD
L8 smith, NoahPacific LutheranQLD
Race 11016. MK1 200 13 : Male Under 13 K1 200Final
Start Time: 3:41 PM200M
L1 Gothorp, JackPacific LutheranQLD
L2 King Koi, ThomasSt Josephs Gregory TerrQLD
L3 Frost, DanielPalm Beach CurrumbinQLD
L4 Warriner, LiamAmbrose Treacy CollegeQLD
L5 Heinz, NathanPacific LutheranQLD
L6 Steel, JackAmbrose Treacy CollegeQLD
L7 Siddell, CaylanJohn Paul CollegeQLD
L8 Heber, KeeganPalm Beach CurrumbinQLD
Race 11193. FTK2 200 14 : Female Under 14 TK2 200Final
Start Time: 3:44 PM200M
L1 Stratford, Maggie
Price, Jami
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L2 Belz, Mikayla
Somerville, Claudia
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L3 Zemek, Claire
Reardon, Taylah
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L4 Bolton, Camille
Wills-Grace, Phoebe
Mathew Flinders Anglican
Mathew Flinders Anglican
QLD
QLD
L5 Butler, Shannay
Bailey, Olivia
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L6 Bamforth, Nikki
MCGRATH, SARAH
St Rita's College
Albany Creek State High S
QLD
QLD
L7 Olm, Madeline
Dimmick, Bethany
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L8 Doyle, Konstantina
smith, Elizabeth
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
Race 11214. MK1 200 16 : Male Under 16 K1 200Final
Start Time: 3:47 PM200M
L1 Bryson, TomPalm Beach CurrumbinQLD
L2 Mole, DanielIona CollegeQLD
L3 Shingles, JamesMaroochydore State HighQLD
L4 Broderick, JackSiena CatholicQLD
L5 Prior, DylanMountain Creek State HighQLD
L6 Gray, JonathonIona CollegeQLD
L7 Carter, ElliottMaroochydore State HighQLD
L8 Bicknell, JackIona CollegeQLD
Race 11356. FK1 200 16 : Female Under 16 K1 200Final
Start Time: 3:50 PM200M
L1 Parker, GabbyLourdes Hill CollegeQLD
L2 Butler, SophieLourdes Hill CollegeQLD
L3 Gill, IsabellaHillcrest ChristianQLD
L4 Peters, LaurenLourdes Hill CollegeQLD
L5 Duffy, MackenzieSiena CatholicQLD
L6 Massie, TiarneeSunshine Coast GrammarQLD
L7 Kaihau, GraceMathew Flinders AnglicanQLD
L8 Blanch, ErinMiami High School QldQLD
Race 11480. FTK1 200 16 : Female Under 16 TK1 200Final
Start Time: 3:53 PM200M
L1 McClusky, SophieLourdes Hill CollegeQLD
L2 Spain, RileyLourdes Hill CollegeQLD
L3 Baker, MillieLourdes Hill CollegeQLD
L4 Howie, MeganLourdes Hill CollegeQLD
L5 Thurbon, TaraLourdes Hill CollegeQLD
L6 Stewart, AmeliaLourdes Hill CollegeQLD
L7 Close, FelicityLourdes Hill CollegeQLD
L8 Swain, AshleySt Stephens CollegeQLD
Race 11581. FTK1 200 14 : Female Under 14 TK1 200Final
Start Time: 3:56 PM200M
L1 smith, ElizabethLourdes Hill CollegeQLD
L2 Bailey, OliviaLourdes Hill CollegeQLD
L3 Begley, NikitaLourdes Hill CollegeQLD
L4 Bamforth, NikkiSt Rita's CollegeQLD
L5 Reardon, TaylahLourdes Hill CollegeQLD
L6 MCGRATH, SARAHAlbany Creek State High SQLD
L7 Bolton, CamilleMathew Flinders AnglicanQLD
L8 Dickson, EllaLourdes Hill CollegeQLD
Race 11991. FTK2 200 : Female Open TK2 200Direct Final
Start Time: 5:50 PM200M

CANCELLED
Race 12395. FTK2 200 12 : Female Under 12 TK2 200Direct Final
Start Time: 6:10 PM200M

CANCELLED
Race 12597. MC1 200 Comb : Male Comb C1 200Direct Final
Start Time: 6:20 PM200M

CANCELLED