Queensland

2013 QLD School Sprint Championships

Date: Sun 27th October, 2013
Venue: Lake Kawana
Lane Draw
Options:    Show
Sunday 27th October, 2013

Race 11. MK1 500 : Male Open K1 500Direct Final
Start Time: 8:30 AM500M
L1 Lockhart, KaelanMountain Creek State HighQLDCoach: Chris Alagich
L2 Voss, LouisPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L3 Kleinschmidt, JakeSiena CatholicQLDCoach: Shane Dalziel
L4 Duffy, JySiena CatholicQLD
L5 Crouch, HaydenLindisfarne AnglicanQLDCoach: John Newton
L6 Clouston, JoshuaPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L7 Nilsson, LukeSiena CatholicQLDCoach: Shane Dalziel
Race 22. MK1 500 16 : Male Under 16 K1 500Direct Final
Start Time: 8:35 AM500M
L1 Sinclair, ScottMountain Creek State HighQLD
L2 Green, NikolasMathew Flinders AnglicanQLD
L3 Clark, HaydenPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L4 Green, LachlanPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L5 Sarvari, JoshuaPacific LutheranQLD
L6 Thomas, BenjaminPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L7 Thompson, MichaelRivermount CollegeQLDCoach: Andrea King
L8 Cooper, HaydenSt Michaels CollegeQLDCoach: Andrea King
Race 328. MTK1 500: Male Open TK1 500
29. MTK1 500 16: Male Under 16 TK1 500
30. MTK1 500 15: Male Under 15 TK1 500
Final
Start Time: 8:40 AM500M
MTK1 500 16
L1 Copley, MatthewPacific LutheranQLD
MTK1 500
L2 Cavazza, FrancescoKawana Waters StateQLD
L3 Jonsson, CarlPacific LutheranQLD
L4 Shipman, JosephJohn Paul CollegeQLD
MTK1 500 15
L5 McKay, LachlanPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L6 Hume, JacobPacific LutheranQLD
L7 Morris, DavidPacific LutheranQLD
Race 4112. FTK2 500 16: Female Under 16 TK2 500
119. FTK2 500: Female Open TK2 500
70. FK2 500: Female Open K2 500
Final
Start Time: 8:45 AM500M
FTK2 500 16
L3 Parker, Samantha
Taylor, Caitlin
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
FK2 500
L4 O'Neill, Siarn
Gilliman, Caitlin
Sunshine Coast
Sunshine Coast
QLD
QLD
Coaches: Chris Alagich, Chris Alagich
L5 Sterry, Chloe
Green, Brittany
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
Coach: Glen Clark
FTK2 500
L6 Kerr, Michelle
Kerr, Susan
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
Race 55. MK1 500 13 : Male Under 13 K1 500Heat 1
Start Time: 8:50 AM500M
L2 Shingles, JamesPacific LutheranQLD
L3 Tighe, CharliePalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L4 Bancroft, LachlanKuluin StateQLDCoach: Norman Jackson
L5 Bicknell, JackIona CollegeQLDCoach: Matthew Ingerman

Progress: 1,2,3->Final + 1 Next Fastest Crew
Race 65. MK1 500 13 : Male Under 13 K1 500Heat 2
Start Time: 8:55 AM500M
L1 Bryson, ThomasPalm Beach CurrumbinQLD
L2 Gray, JonathonIona CollegeQLDCoach: Matthew Ingerman
L3 Teen, WilliamNudgee Junior CollegeQLDCoach: Kevin Crisp
L4 Burrell, MitchellBurnside State HighQLD
L5 Hall, EthanPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L6 Emery, JordanPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark

Progress: 1,2,3->Final + 1 Next Fastest Crew
Race 772. FK2 500 15: Female Under 15 K2 500
94. FTK2 500 15: Female Under 15 TK2 500
95. FTK2 500 14: Female Under 14 TK2 500
Direct Final
Start Time: 9:00 AM500M
FK2 500 15
L1 O'Sullivan, Georgia
Key, Deborah
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
FTK2 500 15
L2 Healey, Alexis
Jones, Jessica
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L3 Jonsson, Elsa
Donato, Gabrielle
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
FTK2 500 14
L4 Holzerberger, Hannah
Faddy, Jasmine
Kawana Waters State
Kawana Waters State
QLD
QLD
L5 Collins, Lily
Bozzi, Bella
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L6 Louie, Danae
Ivanisevic, Riley
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L7 Belz, Emma
Tomarchio, Gabriella
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L8 Blisset de Weger, Madison
Peters, Lauren
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
Race 83. MK1 500 15 : Male Under 15 K1 500Direct Final
Start Time: 9:05 AM500M
L1 Shingles, AlexanderPacific LutheranQLD
L2 Guthrie, CampbellSt Andrews AnglicanQLDCoach: Chris Alagich
L3 Grieve, TiagoPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L4 Jones-Rew, JoshuaKawana Waters StateQLDCoach: Shane Dalziel
L5 Donato, MickPacific LutheranQLD
L6 Buhk, ConnorMaroochydore State HighQLD
L7 Clouston, EthanPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L8 Bogatie, MichaelVarsity LakesQLD
Race 94. MK1 500 14 : Male Under 14 K1 500Direct Final
Start Time: 9:10 AM500M
L1 Bowness, DavidIona CollegeQLD
L2 Norman, IsaacSt Laurences CollegeQLDCoach: Damian Lovejoy
L3 Crouch, HarrisonLindisfarne AnglicanQLDCoach: John Newton
L4 Green, ThomasPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L5 Burrell, LachlanBurnside State HighQLDCoach: Chris Alagich
L6 Thompson, AidenSt Josephs Gregory TerrQLD
L7 Wade, LincolnPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
Race 106. MK1 500 12 : Male Under 12 K1 500Direct Final
Start Time: 9:15 AM500M
L2 Thompson, DominicNudgee Junior CollegeQLD
L3 Cox, JamieElanora StateQLDCoach: Sharon Kyme
L4 Esler, NedNudgee Junior CollegeQLDCoach: Kevin Crisp
L5 Woods, LachiePacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L6 Milne, OliverNudgee Junior CollegeQLD
Race 1174. FK2 500 13: Female Under 13 K2 500
96. FTK2 500 13: Female Under 13 TK2 500
Start Time: 9:20 AM500M
FK2 500 13
L2 Keenan, Stephanie
Teys, Stella
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
FTK2 500 13
L3 Parker, Gabby
Butler, Sophie
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L4 Moretti, Danila
Mills, Tayla
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L5 Donato, Gabrielle
Graves, Brooklyn
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L6 Rixon, Sophie
Frost, Courtney
St Vincents
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
Race 1231. MTK1 500 14: Male Under 14 TK1 500
32. MTK1 500 13: Male Under 13 TK1 500
Direct Final
Start Time: 9:25 AM500M
MTK1 500 14
L2 Stone, HarryPacific LutheranQLD
L3 Sarvari, ReecePacific LutheranQLD
L4 Reeder, EliKawana Waters StateQLD
L5 Lawson, JackKawana Waters StateQLD
MTK1 500 13
L6 Hockam, JordanPacific LutheranQLD
L7 Flynn, JiPacific LutheranQLD
L8 Evans, JimmyKawana Waters StateQLD
Race 1333. MTK1 500 12 : Male Under 12 TK1 500Direct Final
Start Time: 9:30 AM500M
L2 Dines, HarrisonPacific LutheranQLD
L3 Forrest, BradleyPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L4 Simpson, JosephPacific LutheranQLD
L5 Holmes, RobertPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L6 Gothorp, JackPacific LutheranQLD
Race 1473. FK2 500 14 : Female Under 14 K2 500Direct Final
Start Time: 9:35 AM500M
L2 Halliwell, Lilli
Ballue, Mia
Pacific Lutheran
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
Coach: Glen Clark
L3 Hoppitt, Gaby
Thomas, Ivy
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
L4 Boyle, Nikola
Wyer, Erika
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
Coach: Glen Clark
L5 Tesch, Ruby
Huntley-Chipper, Emma
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
L6 O'Connor, Meghann
Blanch, Erin
Palm Beach Currumbin
Miami High School Qld
QLD
QLD
Coach: Glen Clark
L7 Watmough, Claudia
Gill, Isabella
Varsity College
Hillcrest Christian
QLD
QLD
Coaches: Andrea King, Ian Frost
L8 Donato, Gabrielle
Jonsson, Elsa
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Race 1598. FTK2 500 11 : Female Under 11 TK2 500Direct Final
Start Time: 9:40 AM500M
L2 Ingerman, Nadia
Gray, Sarah
Birkdale South
Mary MacKillop Primary
QLD
QLD
L3 Winter Oliver, Cosette
Dixon, Ellie
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
L4 Woods, Eliza
Graves, Tegan
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L5 Graves, Brooklyn
Burrell, Breanna
Pacific Lutheran
Palmwoods State Primary
QLD
QLD
Race 16104. M Mini K1 500: Male Mini K1 500
7. MK1 500 11: Male Under 11 K1 500
Direct Final
Start Time: 9:45 AM500M
MK1 500 11
L1 Frost, DanielCurrumbin CreekQLDCoach: John Newton
L2 Buhk, DeclanMooloolaba PrimaryQLD
L3 Nasser, FergusNudgee Junior CollegeQLDCoach: Kevin Crisp
L4 Warriner, LiamNudgee Junior CollegeQLD
L5 Steel, JackNudgee Junior CollegeQLD
L6 Kimmins, AndrewNudgee Junior CollegeQLD
M Mini K1 500
L7[U11] Bancroft, MacklinKuluin StateQLD
L8[U11] Nichols, KaiMary MacKillop PrimaryQLDCoach: David Bicknell
Race 1734. MTK1 500 11 : Male Under 11 TK1 500Direct Final
Start Time: 9:50 AM500M
L1 Hill, WylePacific LutheranQLD
L2 Tippett, KainePacific LutheranQLD
L3 Bicknell, MaxMary MacKillop PrimaryQLD
L4 Sarvari, NicholasPacific LutheranQLD
L5 Thomas, DafyddPacific LutheranQLD
L6 Hall, DempseyPacific LutheranQLD
L7 Timperley, MatthewPacific LutheranQLD
L8 Fry, NoahPacific LutheranQLD
Race 185. MK1 500 13 : Male Under 13 K1 500Final
Start Time: 10:10 AM500M
L1 Burrell, MitchellBurnside State HighQLD
L2 Bryson, ThomasPalm Beach CurrumbinQLD
L3 Tighe, CharliePalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L4 Gray, JonathonIona CollegeQLDCoach: Matthew Ingerman
L5 Bancroft, LachlanKuluin StateQLDCoach: Norman Jackson
L6 Emery, JordanPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L7 Shingles, JamesPacific LutheranQLD
Race 1958. FK1 500 15 : Female Under 15 K1 500Heat 1
Start Time: 10:15 AM500M
L2 Bowshire, KeelyPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L3 Key, DeborahLourdes Hill CollegeQLD
L4 O'Neill, SiarnSuncoast CollegeQLDCoach: Chris Alagich
L5 Davey, MadisonPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L6 O'Sullivan, GeorgiaLourdes Hill CollegeQLD

Progress: 1,2,3->Final + 1 Next Fastest Crew
Race 2058. FK1 500 15 : Female Under 15 K1 500Heat 2
Start Time: 10:20 AM500M
L2 Watt, HayleyPacific LutheranQLD
L3 Burt-Poloai, CaitlinKawana WatersQLD
L4 Parker, SamanthaLourdes Hill CollegeQLD
L5 Kastelein, SuryaPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark

Progress: 1,2,3->Final + 1 Next Fastest Crew
Race 21117. FTK1 500: Female Open TK1 500
56. FK1 500: Female Open K1 500
57. FK1 500 16: Female Under 16 K1 500
Final
Start Time: 10:25 AM500M
FK1 500
L1 Bednall, TaylorLourdes Hill CollegeQLD
L2 Green, BrittanyPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L3 Bednall, TaylorPalm Beach CurrumbinQLD
L4 Massie, BriannaSunshine Coast GrammarQLDCoach: Shane Dalziel
L5 Gilliman, CaitlinPacific LutheranQLD
L6 Stevenson, MathildaQld Academy of SSMTQLDCoach: Kevin Crisp
FTK1 500
L7 Kerr, MichellePacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
FK1 500 16
L8 Sterry, ChloePalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
Race 2242. MTK2 500: Male Open TK2 500
43. MTK2 500 16: Male Under 16 TK2 500
44. MTK2 500 15: Male Under 15 TK2 500
8. MK2 500: Male Open K2 500
Final
Start Time: 10:30 AM500M
MK2 500
L2 Duffy, Jy
Kleinschmidt, Jake
Siena Catholic
Siena Catholic
QLD
QLD
MTK2 500
L3 Shipman, Joseph
Jonsson, Carl
John Paul College
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
MK2 500
L4 Clouston, Joshua
Voss, Louis
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
Coach: Glen Clark
MTK2 500 16
L5 Copley, Matthew
Hume, Jacob
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
MTK2 500 15
L6 Morris, David
McKay, Lachlan
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
MK2 500
L7 Cavazza, Francesco
Evans, Jimmy
Kawana Waters State
Kawana Waters State
QLD
QLD
Race 239. MK2 500 16 : Male Under 16 K2 500Direct Final
Start Time: 10:35 AM500M
L3 Sinclair, Scott
Lockhart, Kaelan
Mathew Flinders Anglican
Mountain Creek State High
QLD
QLD
L4 Sarvari, Joshua
Thomas, Benjamin
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L5 Clark, Hayden
Green, Lachlan
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
L6 Cooper, Hayden
Thompson, Michael
St Michaels College
Rivermount College
QLD
QLD
Coach: Andrea King
Race 2459. FK1 500 14 : Female Under 14 K1 500Heat 1
Start Time: 10:40 AM500M
L2 Huntley-Chipper, EmmaPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L3 Gill, IsabellaHillcrest ChristianQLDCoach: Andrea King
L4 Boyle, NikolaPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L5 Louie, DanaeLourdes Hill CollegeQLD
L6 Blanch, ErinMiami High School QldQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 2559. FK1 500 14 : Female Under 14 K1 500Heat 2
Start Time: 10:45 AM500M
L2 Wyer, ErikaPalm Beach CurrumbinQLD
L3 Halliwell, LilliPacific LutheranQLDCoach: Glen Clark
L4 Hoppitt, GabyPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L5 Peters, LaurenLourdes Hill CollegeQLD
L6 Ballue, MiaPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 2610. MK2 500 15: Male Under 15 K2 500
11. MK2 500 14: Male Under 14 K2 500
45. MTK2 500 14: Male Under 14 TK2 500
Final
Start Time: 10:50 AM500M
MTK2 500 14
L1 Stone, Harry
Flynn, Ji
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
MK2 500 15
L2 Burrell, Lachlan
Shingles, Alexander
Burnside State High
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Chris Alagich
L3 Jones-Rew, Joshua
Buhk, Connor
Kawana Waters
Maroochydore State High
QLD
QLD
L4 Donato, Mick
Guthrie, Campbell
Pacific Lutheran
St Andrews Anglican
QLD
QLD
L5 Bogatie, Michael
Grieve, Tiago
Kings Christian College
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
MTK2 500 14
L6 Hockam, Jordan
Sarvari, Reece
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
MK2 500 14
L7 Wade, Lincoln
Green, Thomas
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
Coach: Glen Clark
MTK2 500 14
L8 Reeder, Eli
Evans, Jimmy
Kawana Waters State
Kawana Waters State
QLD
QLD
Race 2712. MK2 500 13: Male Under 13 K2 500
122. MC1 500 14: Male Under 14 C1 500
47. MTK2 500 12: Male Under 12 TK2 500
Final
Start Time: 10:55 AM500M
MK2 500 13
L1 Gray, Jonathon
Bicknell, Jack
Iona College
Wynnum Redlands
QLD
QLD
Coach: Matthew Ingerman
L2 Shingles, James
Hall, Ethan
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L3 Tighe, Charlie
Emery, Jordan
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
MC1 500 14
L4 Manning, BenjaminKings Christian CollegeQLD
MTK2 500 12
L5 Woods, Lachie
Forrest, Bradley
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
L6 Holmes, Robert
Dines, Harrison
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L7 Simpson, Joseph
Gothorp, Jack
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L8 Frost, Daniel
Cox, Jamie
Currumbin Creek
Elanora State
QLD
QLD
Race 28115. FTK1 500 16: Female Under 16 TK1 500
84. FTK1 500 15: Female Under 15 TK1 500
85. FTK1 500 14: Female Under 14 TK1 500
Final
Start Time: 11:00 AM500M
FTK1 500 16
L1 Taylor, CaitlinLourdes Hill CollegeQLD
FTK1 500 15
L2 Kerr, SusanPacific LutheranQLD
FTK1 500 14
L3 Bozzi, BellaLourdes Hill CollegeQLD
L4 Ivanisevic, RileyLourdes Hill CollegeQLD
L5 Collins, LilyLourdes Hill CollegeQLD
L6 Tomarchio, GabriellaLourdes Hill CollegeQLD
L7 Jonsson, ElsaPacific LutheranQLD
L8 Faddy, JasmineKawana Waters StateQLD
Race 2960. FK1 500 13 : Female Under 13 K1 500Direct Final
Start Time: 11:05 AM500M
L2 O'Connor, MeghannPalm Beach CurrumbinQLD
L3 Watmough, ClaudiaVarsity CollegeQLDCoach: Andrea King
L4 Parker, GabbyLourdes Hill CollegeQLD
L5 Tesch, RubyPalm Beach CurrumbinQLD
L6 Butler, SophieLourdes Hill CollegeQLD
L7 Gill, IsabellaHillcrest ChristianQLD
Race 3086. FTK1 500 13: Female Under 13 TK1 500
87. FTK1 500 12: Female Under 12 TK1 500
Final
Start Time: 11:10 AM500M
FTK1 500 12
L1 Teys, StellaPacific LutheranQLD
L2 Graves, BrooklynPacific LutheranQLD
FTK1 500 13
L3 Frost, CourtneyPalm Beach CurrumbinQLD
L4 Moretti, DanilaLourdes Hill CollegeQLD
L5 Mills, TaylaLourdes Hill CollegeQLD
L6 Blisset de Weger, MadisonLourdes Hill CollegeQLD
L7 Donato, GabriellePacific LutheranQLD
L8 Holzerberger, HannahKawana Waters StateQLD
Race 31108. F Mini K1 500: Female Mini M1 500
62. FK1 500 11: Female Under 11 K1 500
Direct Final
Start Time: 11:15 AM500M
FK1 500 11
L2 Rixon, SophieSt VincentsQLDCoach: Sharon Kyme
F Mini K1 500
L3[U11] Ingerman, NadiaBirkdale SouthQLD
L4[U11] Warriner, ElizabethHoly Family IndooroopillyQLD
L5[U11] Gray, SarahMary MacKillop PrimaryQLDCoach: Matthew Ingerman
L6[U11] ATHLETE UNKNOWNCoach: Sharon Kyme
Race 3262. FK1 500 11: Female Under 11 K1 500
88. FTK1 500 11: Female Under 11 TK1 500
Direct Final
Start Time: 11:20 AM500M
FTK1 500 11
L2 Graves, TeganPacific LutheranQLD
L3 Winter Oliver, CosettePacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L4 Woods, ElizaPacific LutheranQLD
L5 Dixon, ElliePacific LutheranQLD
L6 Keenan, StephaniePacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L7 Burrell, BreannaPalmwoods State PrimaryQLD
FK1 500 11
L8 Rixon, SophieSt VincentsQLDCoach: Sharon Kyme
Race 3348. MTK2 500 11 : Male Under 11 TK2 500Direct Final
Start Time: 11:25 AM500M
L3 Fry, Noah
Hill, Wyle
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L4 Bicknell, Max
Nichols, Kai
Mary MacKillop Primary
Mary MacKillop Primary
QLD
QLD
L5 Sarvari, Nicholas
Tippett, Kaine
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L6 Hall, Dempsey
Timperley, Matthew
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
Race 3458. FK1 500 15 : Female Under 15 K1 500Final
Start Time: 11:30 AM500M
L1 Davey, MadisonPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L2 Kastelein, SuryaPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L3 Key, DeborahLourdes Hill CollegeQLD
L4 Burt-Poloai, CaitlinKawana WatersQLD
L5 O'Neill, SiarnSuncoast CollegeQLDCoach: Chris Alagich
L6 Parker, SamanthaLourdes Hill CollegeQLD
L7 Bowshire, KeelyPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
Race 3559. FK1 500 14 : Female Under 14 K1 500Final
Start Time: 11:35 AM500M
L1 Wyer, ErikaPalm Beach CurrumbinQLD
L2 Huntley-Chipper, EmmaPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L3 Ballue, MiaPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L4 Gill, IsabellaHillcrest ChristianQLDCoach: Andrea King
L5 Halliwell, LilliPacific LutheranQLDCoach: Glen Clark
L6 Blanch, ErinMiami High School QldQLD
L7 Hoppitt, GabyPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L8 Boyle, NikolaPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
Race 3665. FK1 200 15 : Female Under 15 K1 200Heat 1
Start Time: 12:15 PM200M
L2 Key, DeborahLourdes Hill CollegeQLD
L3 Davey, MadisonPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L4 Parker, SamanthaLourdes Hill CollegeQLD
L5 O'Neill, SiarnSuncoast CollegeQLDCoach: Chris Alagich
L6 Bowshire, KeelyPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark

Progress: 1,2,3->Final + 1 Next Fastest Crew
Race 3765. FK1 200 15 : Female Under 15 K1 200Heat 2
Start Time: 12:19 PM200M
L3 O'Sullivan, GeorgiaLourdes Hill CollegeQLD
L4 Burt-Poloai, CaitlinKawana WatersQLD
L5 Kastelein, SuryaPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L6 Watt, HayleyPacific LutheranQLD

Progress: 1,2,3->Final + 1 Next Fastest Crew
Race 3816. MK1 200 16 : Male Under 16 K1 200Heat 1
Start Time: 12:23 PM200M
L2 Green, NikolasMathew Flinders AnglicanQLD
L3 Green, LachlanPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L4 Sarvari, JoshuaPacific LutheranQLD
L5 Thompson, MichaelRivermount CollegeQLDCoach: Andrea King
L6 Cooper, HaydenSt Michaels CollegeQLDCoach: Andrea King

Progress: 1,2,3->Final + 1 Next Fastest Crew
Race 3916. MK1 200 16 : Male Under 16 K1 200Heat 2
Start Time: 12:27 PM200M
L2 Sinclair, ScottMountain Creek State HighQLD
L3 Bogatie, MichaelKings Christian CollegeQLDCoach: Andrea King
L4 Clark, HaydenPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L5 Thomas, BenjaminPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves

Progress: 1,2,3->Final + 1 Next Fastest Crew
Race 4015. MK1 200 : Male Open K1 200Direct Final
Start Time: 12:31 PM200M
L1 Clouston, JoshuaPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L2 Lockhart, KaelanMountain Creek State HighQLDCoach: Chris Alagich
L3 Voss, LouisPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L4 Duffy, JySiena CatholicQLD
L5 Kleinschmidt, JakeSiena CatholicQLDCoach: Shane Dalziel
L6 Crouch, HaydenLindisfarne AnglicanQLDCoach: John Newton
L7 Nilsson, LukeSiena CatholicQLDCoach: Shane Dalziel
Race 4166. FK1 200 14 : Female Under 14 K1 200Heat 1
Start Time: 12:35 PM200M
L2 Wyer, ErikaPalm Beach CurrumbinQLD
L3 Halliwell, LilliPacific LutheranQLDCoach: Glen Clark
L4 Ballue, MiaPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L5 Gill, IsabellaHillcrest ChristianQLDCoach: Andrea King
L6 Peters, LaurenLourdes Hill CollegeQLD

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 4266. FK1 200 14 : Female Under 14 K1 200Heat 2
Start Time: 12:39 PM200M
L2 Louie, DanaeLourdes Hill CollegeQLD
L3 Blanch, ErinMiami High School QldQLD
L4 Hoppitt, GabyPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L5 Boyle, NikolaPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L6 Huntley-Chipper, EmmaPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark

Progress: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated
Race 4319. MK1 200 13 : Male Under 13 K1 200Heat 1
Start Time: 12:43 PM200M
L2 Emery, JordanPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L3 Teen, WilliamNudgee Junior CollegeQLDCoach: Kevin Crisp
L4 Gray, JonathonIona CollegeQLDCoach: Matthew Ingerman
L5 Bancroft, LachlanKuluin StateQLDCoach: Norman Jackson
L6 Hall, EthanPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L7 Norman, IsaacSt Laurences CollegeQLD

Progress: 1,2,3->Final + 1 Next Fastest Crew
Race 4419. MK1 200 13 : Male Under 13 K1 200Heat 2
Start Time: 12:47 PM200M
L2 Burrell, MitchellBurnside State HighQLD
L3 Bicknell, JackIona CollegeQLDCoach: Matthew Ingerman
L4 Tighe, CharliePalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L5 Shingles, JamesPacific LutheranQLD
L7 Norman, IsaacSt Laurences CollegeQLD

Progress: 1,2,3->Final + 1 Next Fastest Crew
Race 4535. MTK1 200: Male Open TK1 200
36. MTK1 200 16: Male Under 16 TK1 200
Final
Start Time: 12:51 PM200M
MTK1 200
L2 Jonsson, CarlPacific LutheranQLD
L3 Shipman, JosephJohn Paul CollegeQLD
L4 Cavazza, FrancescoKawana Waters StateQLD
MTK1 200 16
L5 Copley, MatthewPacific LutheranQLD
Race 4617. MK1 200 15 : Male Under 15 K1 200Direct Final
Start Time: 12:55 PM200M
L1 Lamont, AsherVarsity LakesQLDCoach: Ian Frost
L2 Guthrie, CampbellSt Andrews AnglicanQLDCoach: Chris Alagich
L3 Grieve, TiagoPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L4 Donato, MickPacific LutheranQLD
L5 Jones-Rew, JoshuaKawana Waters StateQLDCoach: Shane Dalziel
L6 Buhk, ConnorMaroochydore State HighQLD
L7 Bogatie, MichaelKings Christian CollegeQLD
L8 Shingles, AlexanderPacific LutheranQLD
Race 4737. MTK1 200 15: Male Under 15 TK1 200
38. MTK1 200 14: Male Under 14 TK1 200
Direct Final
Start Time: 12:59 PM200M
MTK1 200 15
L2 McKay, LachlanPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L3 Hume, JacobPacific LutheranQLD
L4 Morris, DavidPacific LutheranQLD
MTK1 200 14
L5 Sarvari, ReecePacific LutheranQLD
L6 Stone, HarryPacific LutheranQLD
L7 Lawson, JackKawana Waters StateQLD
L8 Reeder, EliKawana Waters StateQLD
Race 48113. FTK2 200 16: Female Under 16 TK2 200
120. FTK2 200: Female Open TK2 200
77. FK2 200: Female Open K2 200
Direct Final
Start Time: 1:03 PM200M
FK2 200
L3 O'Neill, Siarn
Gilliman, Caitlin
Sunshine Coast
Sunshine Coast
QLD
QLD
Coaches: Chris Alagich, Chris Alagich
L4 Sterry, Chloe
Green, Brittany
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
Coach: Glen Clark
FTK2 200
L5 Kerr, Michelle
Kerr, Susan
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
FTK2 200 16
L6 Taylor, Caitlin
Parker, Samantha
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
Race 4918. MK1 200 14 : Male Under 14 K1 200Direct Final
Start Time: 1:07 PM200M
L1 Green, ThomasPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L2 Crouch, HarrisonLindisfarne AnglicanQLDCoach: John Newton
L3 Bowness, DavidIona CollegeQLD
L4 Thompson, AidenSt Josephs Gregory TerrQLD
L5 Norman, IsaacSt Laurences CollegeQLDCoach: Damian Lovejoy
L6 Burrell, LachlanBurnside State HighQLDCoach: Chris Alagich
L7 Wade, LincolnPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
Race 5079. FK2 200 15: Female Under 15 K2 200
99. FTK2 200 15: Female Under 15 TK2 200
Direct Final
Start Time: 1:11 PM200M
FTK2 200 15
L1 Davey, Madison
Hoppitt, Gaby
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
FK2 200 15
L2 Bowshire, Keely
Kastelein, Surya
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
L3 Key, Deborah
O'Sullivan, Georgia
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
FTK2 200 15
L4 Watt, Hayley
Jonsson, Elsa
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
L5 Jones, Jessica
Healey, Alexis
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
Race 5180. FK2 200 14 : Female Under 14 K2 200Direct Final
Start Time: 1:15 PM200M
L2 Hoppitt, Gaby
Thomas, Ivy
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
Coach: Glen Clark
L3 Ballue, Mia
Halliwell, Lilli
Palm Beach Currumbin
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Glen Clark
L4 Watmough, Claudia
Gill, Isabella
Varsity College
Hillcrest Christian
QLD
QLD
Coaches: Andrea King, Ian Frost
L5 Boyle, Nikola
Wyer, Erika
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
Coach: Glen Clark
L6 Huntley-Chipper, Emma
Tesch, Ruby
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
Coach: Glen Clark
L7 O'Connor, Meghann
Blanch, Erin
Palm Beach Currumbin
Miami High School Qld
QLD
QLD
Race 52121. MC1 200 14: Male Under 14 C1 200
39. MTK1 200 13: Male Under 13 TK1 200
Direct Final
Start Time: 1:19 PM200M
MC1 200 14
L2 Manning, BenjaminKings Christian CollegeQLD
MTK1 200 13
L3 Evans, JimmyKawana Waters StateQLD
L4 Flynn, JiPacific LutheranQLD
L5 Hockam, JordanPacific LutheranQLD
Race 5340. MTK1 200 12 : Male Under 12 TK1 200Direct Final
Start Time: 1:23 PM200M
L2 Simpson, JosephPacific LutheranQLD
L3 Dines, HarrisonPacific LutheranQLD
L4 Forrest, BradleyPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L5 Holmes, RobertPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L6 Gothorp, JackPacific LutheranQLD
Race 5416. MK1 200 16 : Male Under 16 K1 200Final
Start Time: 1:27 PM200M
L1 Sarvari, JoshuaPacific LutheranQLD
L2 Thomas, BenjaminPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L3 Thompson, MichaelRivermount CollegeQLDCoach: Andrea King
L4 Clark, HaydenPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L5 Green, LachlanPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L6 Sinclair, ScottMountain Creek State HighQLD
L7 Cooper, HaydenSt Michaels CollegeQLDCoach: Andrea King
Race 5566. FK1 200 14 : Female Under 14 K1 200Final
Start Time: 1:31 PM200M
L1 Wyer, ErikaPalm Beach CurrumbinQLD
L2 Hoppitt, GabyPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L3 Halliwell, LilliPacific LutheranQLDCoach: Glen Clark
L4 Blanch, ErinMiami High School QldQLD
L5 Gill, IsabellaHillcrest ChristianQLDCoach: Andrea King
L6 Louie, DanaeLourdes Hill CollegeQLD
L7 Ballue, MiaPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L8 Huntley-Chipper, EmmaPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
Race 5619. MK1 200 13 : Male Under 13 K1 200Final
Start Time: 1:35 PM200M
L1 Teen, WilliamNudgee Junior CollegeQLDCoach: Kevin Crisp
L2 Shingles, JamesPacific LutheranQLD
L3 Bancroft, LachlanKuluin StateQLDCoach: Norman Jackson
L4 Bryson, ThomasPalm Beach CurrumbinQLD
L5 Gray, JonathonIona CollegeQLDCoach: Matthew Ingerman
L6 Tighe, CharliePalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L7 Emery, JordanPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
Race 5765. FK1 200 15 : Female Under 15 K1 200Final
Start Time: 1:39 PM200M
L1 Key, DeborahLourdes Hill CollegeQLD
L2 Bowshire, KeelyPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L3 O'Sullivan, GeorgiaLourdes Hill CollegeQLD
L4 O'Neill, SiarnSuncoast CollegeQLDCoach: Chris Alagich
L5 Burt-Poloai, CaitlinKawana WatersQLD
L6 Parker, SamanthaLourdes Hill CollegeQLD
L7 Kastelein, SuryaPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
Race 5820. MK1 200 12 : Male Under 12 K1 200Direct Final
Start Time: 1:43 PM200M
L2 Thompson, DominicNudgee Junior CollegeQLD
L3 Esler, NedNudgee Junior CollegeQLDCoach: Kevin Crisp
L4 Milne, OliverNudgee Junior CollegeQLD
L5 Woods, LachiePacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L6 Cox, JamieElanora StateQLDCoach: Sharon Kyme
Race 5941. MTK1 200 11 : Male Under 11 TK1 200Direct Final
Start Time: 1:47 PM200M
L1 Hill, WylePacific LutheranQLD
L2 Timperley, MatthewPacific LutheranQLD
L3 Fry, NoahPacific LutheranQLD
L4 Hall, DempseyPacific LutheranQLD
L5 Tippett, KainePacific LutheranQLD
L6 Bicknell, MaxMary MacKillop PrimaryQLD
L7 Sarvari, NicholasPacific LutheranQLD
L8 Thomas, DafyddPacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
Race 60105. M Mini K1 200: Male Mini K1 200
21. MK1 200 11: Male Under 11 K1 200
Start Time: 1:51 PM200M
MK1 200 11
L1 Frost, DanielCurrumbin CreekQLD
L2 Steel, JackNudgee Junior CollegeQLD
L3 Buhk, DeclanMooloolaba PrimaryQLD
L4 Nasser, FergusNudgee Junior CollegeQLDCoach: Kevin Crisp
L5 Warriner, LiamNudgee Junior CollegeQLD
L6 Kimmins, AndrewNudgee Junior CollegeQLD
M Mini K1 200
L7[U11] Nichols, KaiMary MacKillop PrimaryQLDCoach: David Bicknell
L8[U11] Bancroft, MacklinKuluin StateQLD
Race 61100. FTK2 200 14 : Female Under 14 TK2 200Direct Final
Start Time: 1:55 PM200M
L2 Belz, Emma
Tomarchio, Gabriella
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L3 Collins, Lily
Bozzi, Bella
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L4 Blisset de Weger, Madison
Peters, Lauren
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L5 Louie, Danae
Ivanisevic, Riley
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L6 Holzerberger, Hannah
Faddy, Jasmine
Kawana Waters State
Kawana Waters State
QLD
QLD
L7 Donato, Gabrielle
Jonsson, Elsa
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Race 62101. FTK2 200 13: Female Under 13 TK2 200
103. FTK2 200 11: Female Under 11 TK2 200
Direct Final
Start Time: 1:59 PM200M
FTK2 200 11
L1 Moretti, Danila
Mills, Tayla
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L2 Ingerman, Nadia
Gray, Sarah
Birkdale South
Mary MacKillop Primary
QLD
QLD
L3 Winter Oliver, Cosette
Dixon, Ellie
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
L4 Woods, Eliza
Graves, Tegan
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
FTK2 200 13
L5 Parker, Gabby
Butler, Sophie
Lourdes Hill College
Lourdes Hill College
QLD
QLD
L6 Burrell, Breanna
Graves, Brooklyn
Palmwoods State Primary
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L7 Rixon, Sophie
Frost, Courtney
St Vincents
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
L8 Keenan, Stephanie
Teys, Stella
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Race 6322. MK2 200: Male Open K2 200
49. MTK2 200: Male Open TK2 200
Direct Final
Start Time: 2:03 PM200M
MK2 200
L4 Clouston, Joshua
Voss, Louis
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
Coach: Glen Clark
MTK2 200
L5 Shipman, Joseph
Jonsson, Carl
John Paul College
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
Race 6423. MK2 200 16: Male Under 16 K2 200
50. MTK2 200 16: Male Under 16 TK2 200
Final
Start Time: 2:07 PM200M
MK2 200 16
L2 Cooper, Hayden
Thompson, Michael
St Michaels College
Rivermount College
QLD
QLD
Coach: Andrea King
L3 Sinclair, Scott
Green, Nikolas
Mathew Flinders Anglican
Mathew Flinders Anglican
QLD
QLD
L4 Sarvari, Joshua
Thomas, Benjamin
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L5 Clark, Hayden
Green, Lachlan
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
Coach: Glen Clark
MTK2 200 16
L6 Copley, Matthew
Hume, Jacob
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
Race 6524. MK2 200 15: Male Under 15 K2 200
51. MTK2 200 15: Male Under 15 TK2 200
Final
Start Time: 2:11 PM200M
MK2 200 15
L2 Jones-Rew, Joshua
Buhk, Connor
Kawana Waters
Maroochydore State High
QLD
QLD
Coach: Shane Dalziel
L3 Burrell, Lachlan
Shingles, Alexander
Burnside State High
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Chris Alagich
L4 Bogatie, Michael
Grieve, Tiago
Kings Christian College
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
Coach: Glen Clark
L5 Donato, Mick
Guthrie, Campbell
Pacific Lutheran
St Andrews Anglican
QLD
QLD
MTK2 200 15
L6 Morris, David
McKay, Lachlan
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
Race 66118. FTK1 200: Female Open TK1 200
63. FK1 200: Female Open K1 200
64. FK1 200 16: Female Under 16 K1 200
Final
Start Time: 2:15 PM200M
FK1 200 16
L1 Sterry, ChloePalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
FK1 200
L2 Gilliman, CaitlinPacific LutheranQLD
L3 Massie, BriannaSunshine Coast GrammarQLDCoach: Shane Dalziel
L4 Bednall, TaylorPalm Beach CurrumbinQLD
L5 Green, BrittanyPalm Beach CurrumbinQLDCoach: Glen Clark
L6 Stevenson, MathildaQld Academy of SSMTQLDCoach: Kevin Crisp
FTK1 200
L7 Kerr, MichellePacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
Race 67116. FTK1 200 16: Female Under 16 TK1 200
89. FTK1 200 15: Female Under 15 TK1 200
Final
Start Time: 2:19 PM200M
FTK1 200 16
L4 Taylor, CaitlinLourdes Hill CollegeQLD
FTK1 200 15
L5 Kerr, SusanPacific LutheranQLD
Race 6890. FTK1 200 14 : Female Under 14 TK1 200Direct Final
Start Time: 2:23 PM200M
L1 Jonsson, ElsaPacific LutheranQLD
L2 Faddy, JasmineKawana Waters StateQLD
L3 Tomarchio, GabriellaLourdes Hill CollegeQLD
L4 Ivanisevic, RileyLourdes Hill CollegeQLD
L5 Bozzi, BellaLourdes Hill CollegeQLD
L6 Belz, EmmaLourdes Hill CollegeQLD
L7 Collins, LilyLourdes Hill CollegeQLD
Race 6925. MK2 200 14: Male Under 14 K2 200
26. MK2 200 13: Male Under 13 K2 200
52. MTK2 200 14: Male Under 14 TK2 200
Final
Start Time: 2:27 PM200M
MTK2 200 14
L1 Burrell, Mitchell
Evans, Jimmy
Burnside State High
Kawana Waters State
QLD
QLD
MK2 200 14
L2 Wade, Lincoln
Green, Thomas
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
Coach: Glen Clark
MTK2 200 14
L3 Hockam, Jordan
Sarvari, Reece
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
MK2 200 13
L4 Tighe, Charlie
Emery, Jordan
Palm Beach Currumbin
Palm Beach Currumbin
QLD
QLD
L5 Gray, Jonathon
Bicknell, Jack
Iona College
Wynnum Redlands
QLD
QLD
Coach: Matthew Ingerman
L6 Shingles, James
Hall, Ethan
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
MTK2 200 14
L7 Reeder, Eli
Lawson, Jack
Kawana Waters State
Kawana Waters State
QLD
QLD
L8 Flynn, Ji
Stone, Harry
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Race 70123. FC1 200 14: Female Under 14 C1 200
67. FK1 200 13: Female Under 13 K1 200
Final
Start Time: 2:31 PM200M
FC1 200 14
L2 Gill, IsabellaHillcrest ChristianQLDCoach: Andrea King
FK1 200 13
L3 Watmough, ClaudiaVarsity CollegeQLDCoach: Andrea King
L4 O'Connor, MeghannPalm Beach CurrumbinQLD
L5 Butler, SophieLourdes Hill CollegeQLD
L6 Parker, GabbyLourdes Hill CollegeQLD
L7 Tesch, RubyPalm Beach CurrumbinQLD
Race 7191. FTK1 200 13: Female Under 13 TK1 200
92. FTK1 200 12: Female Under 12 TK1 200
Direct Final
Start Time: 2:35 PM200M
FTK1 200 13
L1 Holzerberger, HannahKawana Waters StateQLD
L2 Blisset de Weger, MadisonLourdes Hill CollegeQLD
L3 Mills, TaylaLourdes Hill CollegeQLD
L4 Donato, GabriellePacific LutheranQLD
L5 Moretti, DanilaLourdes Hill CollegeQLD
FTK1 200 12
L6 Graves, BrooklynPacific LutheranQLD
L7 Teys, StellaPacific LutheranQLD
FTK1 200 13
L8 Ivanisevic, RileyLourdes Hill CollegeQLD
Race 7269. FK1 200 11: Female Under 11 K1 200
93. FTK1 200 11: Female Under 11 TK1 200
Final
Start Time: 2:39 PM200M
FK1 200 11
L1 Rixon, SophieSt VincentsQLDCoach: Sharon Kyme
FTK1 200 11
L2 Burrell, BreannaPalmwoods State PrimaryQLD
L3 Keenan, StephaniePacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L4 Dixon, ElliePacific LutheranQLD
L5 Winter Oliver, CosettePacific LutheranQLDCoach: Gary Graves
L6 Graves, TeganPacific LutheranQLD
L7 Woods, ElizaPacific LutheranQLD
L8 Frost, CourtneyPalm Beach CurrumbinQLD
Race 73109. F Mini K1 200 : Female Mini K1 200Direct Final
Start Time: 2:43 PM200M
L2[U11] Ingerman, NadiaBirkdale SouthQLD
L3[U11] Warriner, ElizabethHoly Family IndooroopillyQLD
L4[U11] Rixon, NataleeSt VincentsQLDCoach: Sharon Kyme
L5[U11] Gray, SarahMary MacKillop PrimaryQLDCoach: Matthew Ingerman
Race 7454. MTK2 200 12: Male Under 12 TK2 200
55. MTK2 200 11: Male Under 11 TK2 200
Direct Final
Start Time: 2:47 PM200M
MTK2 200 12
L1 Simpson, Joseph
Gothorp, Jack
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L2 Holmes, Robert
Dines, Harrison
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
MTK2 200 11
L3 Hall, Dempsey
Timperley, Matthew
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
Coach: Gary Graves
L4 Sarvari, Nicholas
Tippett, Kaine
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
L5 Bicknell, Max
Nichols, Kai
Mary MacKillop Primary
Mary MacKillop Primary
QLD
QLD
L6 Hill, Wyle
Fry, Noah
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD
MTK2 200 12
L7 Cox, Jamie
Frost, Daniel
Elanora State
Currumbin Creek
QLD
QLD
L8 Forrest, Bradley
Woods, Lachie
Pacific Lutheran
Pacific Lutheran
QLD
QLD